Czerwona sukienka

przez Balladine

Jak wiadomo, czerwień to najgorętsza barwa ze wszystkich kolorów. Niezależnie od panujących trendów, czerwona sukienka jest zawsze aktualna i bardzo kobieca.

Czerwona sukienka od lat pojawia się na wybiegach światowych projektantów takich jak Lanvin, Dolce&Gabbana czy domów mody, np. Valentino. Chodzą w nich także gwiazdy i piosenkarki uważane za symbol seksu – Rihanna i Beyonce. A czy Wy w swoich garderobach macie chociaż jedną czerwoną sukienkę? Jeśli tak, to czy zakładacie je tylko na specjalne okazje czy także na co dzień?

Kobiety bardzo często zakładają sukienki w tym kolorze na specjalne okazje, kiedy chcą wyglądać elegancko, a także zrobić na kimś dobre wrażenie i poczuć się pewniej. Oprócz eleganckich okazji i uroczystości, czerwoną sukienkę można nosić również na co dzień. Na większe okazje można wybrać długą czerwoną suknię, natomiast na co dzień krótką mini, która sprawi, że codzienna stylizacja nabierze mocnego wyrazu. Czerwony kolor działa bardzo pobudzająco i nie da się zostać niezauważonym. Sklepy oferują nam w tym sezonie czerwoną sukienkę w przeróżnych odsłonach – od tych bardzo dopasowanych do luźnych, typu oversize. W zależności od okazji każda kobieta znajdzie odpowiedni

Czerwona sukienka
Sukienka ołówkowa Bialcon >> Sukienki Bialcon >> Sukienka Kumi >> Sukienki Kumi >>

Zostaw komentarz