Marka CAHA

przez Balladine

CAHA została założona w Warszawie w ubiegłym roku. Marka bardzo szybko się rozwija i stale zachwyca nas nowymi projektami, które dzięki swoim ciekawym krojom potrafią za każdym razem prezentować się inaczej. Wysoka jakość oferowanych produktów jest głównym priorytetem marki.

CAHA to połączenie zmysłowości z elegancją i wysokiej jakości materiałami. Duża część kolekcji odszyta jest z bawełny organicznej. Ubrania marki to stroje o pięknej formie, nowoczesne a zarazem eleganckie i klasyczne. Marka stworzona została dla indywidualistek, które lubią w dyskretny sposób emanować kobiecością.

CAHA-(2)

Ubrania marki CAHA >>

Kolekcje CAHA są idealne dla współczesnych kobiet, które muszą w ciągu jednego dnia załatwić tysiąc spraw, być w kilku miejscach na raz, a przy tym zawsze pięknie wyglądać. Ubrania sprawiają, że kobieta może poczuć się jednocześnie wygodnie oraz elegancko i pewna siebie. Każdy strój może ulec transformacji i jest zmienny. Pozwala na bawienie się swoją stylizacją i zmienianie jej w zależności od dnia, nastroju czy okazji. Wszystkie stroje szyte są w Polsce z bardzo dobrej jakości materiałów. Caha w swojej kolekcji oferuje przeróżne sukienki w jednolitych kolorach, bluzki o ciekawych krojach, a także spodnie i płaszcze.

CAHA

Ubrania marki CAHA >>

Zostaw komentarz