Damskie koszule w roli głównej

przez Balladine

Krata do pracy

Koszula w kratę z pozoru nie kojarzy się ze stylem biznesowym i elegancją. Zestawiona jednak umiejętnie w klasycznych stylizacjach może stać się intrygującym elementem, który pomoże przełamać nudę biznesowego dress code’u.
Najważniejsze, aby biznesowa koszula (damska koszula w kratę) była wykonana z materiału wysokiej jakości, a więc odpadają jeans i flanela. W ich miejsce lepiej wybrać bawełnę dobrego gatunku. Równie ważny jest krój koszuli. Damska koszula do pracy powinna być dopasowana i nieco dłuższa, tak aby zakrywała biodra. Dodatkowej elegancji dodadzą jej stonowane lamówki i przeszycia.

Modny i wygodny casual

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że koszula (a damska koszula zwłaszcza) jest doskonałym pomysłem na casualowy look. Świetnie sprawdzi się na rower czy wieczorny wypad do klubu. Zestawiona z trampkami i plecakiem stworzy luźną, sportową, ale i rockową stylizację, w której pierwsze skrzypce gra właśnie koszula. Damska koszula w kratę skomponowana ze spódniczką mini pozwoli wykreować zadziorny i kobiecy outfit.

Koszule_00101. Koszula Duet Woman >> 02. Koszula Duet Woman >> 03. Koszula Duet Woman >> 04. Koszula Sobora >>

Wieczorowa koszula to damska koszula w kratę

Wypróbuj wieczorową stylizację, w której najważniejsza jest koszula. Damska koszula w kratę ma wiele twarzy. W imprezowej odsłonie może zostać odmieniona wstawkami z koronki, fantazyjnym krojem albo ostrym kolorem.

Zostaw komentarz