Kolor roku 2015 – Marsala

przez Balladine

Podobno masz tylko 20 sekund na to, żeby zrobić na kimś dobre pierwsze wrażenie!
Ten krótki czas decyduje o tym, w jaki sposób zostaniesz odebrana przez ludzi. To właśnie wtedy zbudują oni w swoich głowach jakiś obraz Ciebie, którego potem będą się uparcie trzymać. W ciągu tych sekund zdecydują, czy chcą wejść z Tobą w relację. Istotnym elementem tego pierwszego wrażenia jest to, jak wyglądasz.
Słyszałaś o kolorze roku 2015 – Marsala? Zdecydowany hit sezonu! Nie oszukujmy się, to co masz na sobie ma znaczenie.
Kolor roku 2015 podbija światowe wybiegi! Wiele luksusowych marek zdecydowało się na wykorzystanie tego koloru w swoich projektach, a światowej klasy gwiazdy oszalały na punkcie eleganckiego bordo z domieszką brązu. Jeśli założysz na siebie coś w tym kolorze, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje szanse na bardzo korzystne pierwsze wrażenie wzrosną! Jesteś w końcu kobietą z klasą, orientujesz się w panujących trendach i masz na sobie najmodniejszy kolor sezonu! Nawet jeśli dotychczas nie wyobrażałaś sobie, że w Twojej szafie mogłoby znaleźć się coś w odcieniach ziemistej czerwieni, może się okazać, że pod koniec roku znajdziesz w niej takiego typu ubrania.

01. Kurtka Vivero >> 02. Sukienka Bialcon >> 03. Spodnie Click >> 04. Sukienka La Robe >> 05. Kurtka Vivero >>

Marsala sprawdzi się zarówno jako dodatek do ubrań w stonowanych kolorach, jak i w wersji, która zdominuje całą Twoją stylizację. Ta ciepła, ale jakże szlachetna barwa kojarzy się z luksusem i dodaje elegancji. Jeśli lubisz wkładać na siebie szarości, dodatki w kolorze marsala to strzał w dziesiątkę. Nadadzą Twojej stylizacji pazura i rozweselą ją.
Na stronie internetowej z polską modą online www.balladine.com znajdziesz marki, które oferują ubrania w tym kolorze np. Click, Lady M czy La Robe. Sprawdź, może to akurat któreś z tych rzeczy znajdą dla siebie idealne miejsce w Twojej szafie. Oczaruj innych swoim wyglądem, zrób piorunujące wrażenie, daj się ponieść kolorowi roku 2015 i ciesz się spojrzeniami pełnymi zachwytu w pracy, na ulicy, wśród znajomych, w restauracji, gdziekolwiek!

Zostaw komentarz