Diabeł tkwi w szczegółach – Redi Fashion

przez Balladine

3xP

Proste, Precyzyjne, Pomysłowe – tak w kilku słowach na „P” można opisać ubrania marki Redi Fashion. Jej twórcy biorą pod uwagę potrzeby nowoczesnych kobiet. Zdają sobie sprawę z tego, że Polki coraz bardziej świadomie budują swoją garderobę dlatego tak dużą uwagę przywiązują nie tylko do samego projektu, ale i do solidnego wykończenia stroju.

RediFashion201. Żakiet Redi Fashion >> 02. Płaszcz Redi Fashion >> 03. Sukienka Redi Fashion >> 04. Żakiet Redi Fashion >> 05. Spódnica Redi Fashion >> 06. Bluzka Redi Fashion >>

Bogactwo wzorów i pomysłów

Przyglądając się najnowszej kolekcji Redi Fashion trudno jest nie zwrócić uwagi na wzorzyste, kolorowe tkaniny. Klasyczne, pudełkowe żakiety zdobią duże, kwiatowe motywy. Ich kolorystyka jest jednak dość stonowana i dokładnie przemyślana. Powinna spodobać się nawet zatwardziałym przeciwniczkom kolorów i ozdobnych nadruków.
Projektantom nie brakuje też niebanalnych pomysłów. Pozytywnie zaskoczyła nas na pierwszy rzut oka plisowana koszula, która w rzeczywistości okazuje się być ozdobiona wyłącznie iluzjonistycznym nadrukiem. Przyznacie, że bluzka obszyta w całości zakładkami, choć efektowna nie byłaby zbyt wygodna. Jak widać projektantom udało się znaleźć na to rozwiązanie.

RediFashion01. Bluzka Redi Fashion >> 02. Koszula Redi Fashion >>

W najnowszej kolekcji nie brakuje innych tego typu rozwiązań. Jest innowacyjna, nieco nonszalancka i adresowana do pewnych siebie kobiet. Bardzo cieszymy się, że pojawiła się w naszych sklepach. Gwarantujemy, że będziesz miała te same odczucia, gdy zobaczysz w swojej szafie choć jedną rzecz z metką Redi Fashion.

Zostaw komentarz