Ekskluzywna odzież damska

przez Balladine

Ekskluzywna_odziez_damska_Aryton301. Sukienka Aryton >> 02. Żakiet Aryton >> 03. Sukienka Aryton >> 04. Bluzka Aryton >> 05. Sukienka Aryton >>

Ekskluzywna odzież damska w Balladine

Aryton to marka od niedawna znajdująca się w gronie polskich projektantów współpracujących z Balladine. Spośród innych na rynku wyróżnia się tym, że postawiła na wysokie krawiectwo, tworząc ekskluzywną odzież damską dostępną dla każdej kobiety. Ubrania Arytonu mają w sobie nutę artyzmu. Inspirowane najnowszymi trendami i nowinkami ze światowych wybiegów zachwycają designem. Jeśli jeszcze nie znasz tej marki, koniecznie sprawdź jej ofertę w Balladine!

01. Żakiet Aryton >> 02. Płaszcz Aryton >> 03. Sukienka Aryton >> 04. Bluzka Aryton >> 05. Sweter Aryton >> 06. Sukienka Aryton >>

W tonie nowoczesnej klasyki

Ekskluzywna odzież damska to nie tylko design. To także najwyższej jakości materiały, dbałość o detale i wygodę. Projektanci, tworząc kolejne kolekcje, stawiają na komfort, tak ważny dla aktywnych kobiet. Co więcej, Aryton, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientek szyje ubrania w rozmiarach dopasowanych do potrzeb kobiet o niestandardowych wymiarach.

Ekskluzywna_odziez_damska_Aryton

Aryton w świecie mody

Aryton dynamicznie funkcjonuje w świecie mody. Wystarczy wspomnieć, że ekskluzywna odzież damska z zimowej oferty marki prezentowana była w zeszłym roku na jubileuszowym pokazie podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2014/2015. Jej kolekcje aż sześciokrotnie były nagradzane tytułem „Doskonałość Mody”. Ekskluzywna odzież damska Aryton wykorzystywana jest także często w stylizacjach prezentowanych w magazynach modowych, takich jak: Grazia, Harper’s Bazaar, Avanti czy Flesz Gwiazdy&Styl.

Zostaw komentarz