Szara eminencja

przez Balladine

Szarość w modnym odcieniu

W tym sezonie szarość nosimy w delikatnym wydaniu. Trendy są popiele w gołębim odcieniu, rozbielone szarości i te mieniące się odrobiną srebra. Materiały mogą być gładkie lub we wzory – w kwiaty, kratę lub grochy.
W swoich wiosenno-letnich kolekcjach ten pełen możliwości kolor wykorzystali m.in. Alexander Wang czy Hugo Boss.

szara_eminencjaAlexander Wang – New York Fashion Week – Wiosna/Lato 2015  | Hugo Boss – New York Fashion Week – Wiosna/Lato 2015

Szara stylizacja nie musi być nudna

Nie wierzysz? Szarość ma mnóstwo odcieni. Ożywiona srebrzystościami i deseniami z pewnością zachwyci Cię swoją uniwersalnością. Jasne szarości pięknie będą prezentowały się w połączeniu z delikatnymi pastelami. Jeśli planujesz skomponować szary total look, połącz różne odcienie popieli i wymieszaj printy. Aby w pełni wykorzystać potencjał szarości, koniecznie zobacz biżuterię z kolekcji: Oh!Eve i ubrania takich marek jak SU lub Rabarbar.

szara_eminencja201. Spódnica Rabarbar >> 02. Bluzka Rabarbar >> 03. Sukienka SU >> 04. Sukienka La Robe >> 05. Sukienka Rabarbar >>

Czy powinnaś nosić szarości?

Popiel to bardzo wdzięczny kolor, który pasuje do każdego typu urody. Dobrze będzie prezentował się na paniach o chłodnej karnacji, z jasnymi oczami i blond włosami. Kobiety o takiej urodzie powinny wybierać jego subtelne odcienie, najlepiej te rozbielone lub nawiązujące do beżu. Natomiast panie o cieplejszej cerze mogą nosić go w przymglonym wydaniu, które stanie się tłem dla zdecydowanej karnacji.

szara_eminencja301. Płaszcz My Manifesto >> 02. Spodnie My Manifesto >> 03. Sukienka My Manifesto >>

Zostaw komentarz