Elegancka sukienka dla świadkowej

przez Monika Grzybek

Idealna kreacja dla świadkowej

Zostałaś poproszona o bycie świadkową? Wspaniale! Musisz jednak wiedzieć, że to duże wyzwanie. Po pierwsze, spoczywa na Tobie sporo obowiązków. Po drugie, musisz wyglądać perfekcyjnie! W końcu jesteś najważniejszą osobą zaraz po parze młodej :) Jakie sukienki dla świadkowej są najbardziej odpowiednie? Przede wszystkim te, które nie przyćmiewają sukni panny młodej. Porzuć więc marzenia o białej lub czarnej kreacji. Lepiej też uważaj na bardzo mocne kolory czy rzucające się w oczy printy. Najlepiej zdecydować się na stonowane wzory i delikatne, pastelowe barwy, które będą współgrać z atmosferą ślubu. Po idealną kreację na wesele zapraszamy do balladine.com – najlepszego sklepu online z modą dla kobiet.

Krótka sukienka dla świadkowej

Jeszcze do niedawna niemal każda świadkowa sięgała po długą suknię. W wielu kręgach wybór krótkiej sukienki na tak ważną okazję był prawdziwym faux pas. Na szczęście moda ewoluowała i dziś panie coraz chętniej sięgają po krótsze modele. Sukienki koktajlowe są eleganckie i idealnie nadają się na wesele – również dla druhny. Jeśli więc masz zgrabne nogi, którymi chcesz się pochwalić, śmiało wybierz krótszą kreację. Najpiękniejsze modele krótkich sukienek idealnych dla świadkowej oferują najlepsze polskie marki, m. in.: Potis & Verso, Sisel, Nuance oraz Far Far Fashion.

Sukienka Potis & Verso >> Sukienka Sisel >> Sukienka Nuance >> Sukienka Far Far Fashion >>

Długa sukienka dla świadkowej

Jeśli jednak nie czujesz się pewnie w krótkiej sukience albo chcesz podkreślić swoją wyjątkową rolę na weselu, wybierz modną długą sukienkę. Olśniewający efekt gwarantowany! W końcu w żadnej kreacji nie wygląda się tak dostojnie i tak elegancko, jak w długiej sukience. Możesz postawić na prosty, gładki model albo ten ozdobiony delikatną koronką lub bardzo modnymi w tym sezonie kwiatami. Najmodniejsze kreacje o długości maxi znajdziesz w kolekcjach polskich marek takich jak: Studio Mody Francoise, Gapa Fashion oraz Semper.

Sukienka Studio Mody Francoise >> Sukienka Gapa Fashion >> Sukienka Studio Mody Francoise >> Sukienka Semper >>

Świadkowanie na ślubie to wyjątkowa okazja, podczas której chcemy wyglądać zjawiskowo. Jeśli więc szukasz idealnej sukienki na wesele, koniecznie odwiedź Balladine. W naszym sklepie znajdziesz wymarzoną kreację, w której olśnisz wszystkich jako świadkowa!

Zostaw komentarz