Sukienki dla świadkowej

przez Balladine

Sukienka dla świadkowej poszukiwana

Zostałaś poproszona o świadkowanie na ślubie? Wspaniale! Musisz jednak wiedzieć, że to dopiero początek przygody z tym tematem. Spoczywa na Tobie sporo obowiązków i musisz także zadbać o siebie. Będąc tak blisko pary młodej trzeba prezentować się perfekcyjnie. Jakie sukienki dla świadkowej są najbardziej odpowiednie? Oczywiście te, które nie przyćmiewają sukni panny młodej. Niezwykle ważny jest także kolor. Wybierając sukienkę dla świadkowej należy porzucić marzenia o białej kreacji. Niewskazana jest także czerń. Uważać należy z czerwienią. Agresywny, krwisty kolor to spory kontrast dla jasnej sukni ślubnej. Lepiej zdecydować się na pastele, rozbielone barwy, które będą współgrać z atmosferą ślubu.

Sukienki_00101. Sukienka De Facto >> 02. Sukienka De Facto >> 03. Sukienka Topsi >> 04. Sukienka Metafora >>

Poza kolorem, istotny jest fason

Jeszcze do niedawna jako sukienki dla świadkowej wybierano kreacje długie. Moda ta jednak ewaluowała i dziś chętniej sięga się po modele krótsze. Sukienki koktajlowe są eleganckie i idealnie nadają się na uroczystość, jaką jest ślub. Delikatnie rozkloszowane, ołówkowe, bez rękawów, z dekoltami – morze możliwości – wystarczy wybrać tę idealną. Czyli taką, w której będzie się wyglądać elegancko i z klasą. Istotne są także dodatki

Sukienki_00201. Sukienka Bialcon >> 02. Sukienka De Facto >> 03. Sukienka Bialcon >> 04. Sukienka Bialcon >>

Dodatki do sukienki dla świadkowej

Ślub i świadkowanie to wyjątkowa okazja, aby wyglądać inaczej niż na co dzień. Poza sukienką, ogromną rolę odgrywają dodatki. Klasyczne czółenka, subtelna biżuteria, odpowiedni makijaż i fryzura – wszystko to musi współgrać z wybraną sukienką dla świadkowej. Po to, aby świadkowa stanowiła ozdobę dla młodej pary i przyniosła jej szczęście na dalsze lata życia.

Zostaw komentarz