Zadbaj o siebie wiosną

przez Balladine

Zadbaj o siebie wiosną – dieta

Pierwszym krokiem do osiągnięcia upragnionego celu – pięknej figury, którą można zaprezentować wiosną – jest dieta. Już dziś zamieńcie słodycze na owoce, słodkie napoje na energetyczne koktajle owocowo-warzywne i całkowicie zapomnijcie o fast foodach. Zasady proste, ale wdrożyć je wcale nie jest tak łatwo. Jednak siła woli oraz wizja zrzucenia zimowego płaszcza sprawia, że hasło: „Zadbaj o siebie wiosną!” należy wcielić w życie już teraz.

Bez ruchu ani rusz!

Zadbanie o siebie wiosną ściśle wiąże się także z aktywnością fizyczną. Kluby fitness odnotowują wówczas wzmożony ruch, a na leśnych trasach widać więcej biegających osób. Oczywiście alternatywą są też spacery lub modny teraz nordic walking. Nieważne na jaki sport się zdecydujecie. Ważne, aby zacząć się się ruszać, bo ruch poprawi naszą kondycję, sylwetkę i samopoczucie.

Styl_Zycia_001

Zadbaj o siebie wiosną w modzie

Wiosna to wspaniała pora roku. Pierwsze promienie słońca napawają pozytywną energią. Tę energię trzeba zaznaczyć także w stroju. Odrzucamy królujące zimą szarości, granaty oraz czernie i zamieniamy je na pastele oraz żywe barwy, które podkreślą nasz optymizm i radość, jaką wywołuje perspektywa nadchodzącego lata. Ach! Czy Wam też w głowach rysuje się obraz szczęścia i dobrego humoru, którym doładowują słoneczne promienie?!

Zostaw komentarz