Gala Telekamery 2016: najlepsze i najgorsze stylizacje

przez Balladine

Grażyna Torbicka na tę okoliczność wybrała długą, elegancką suknię projektu Violi Piekut. Koronka, bardzo delikatny materiał i gołębi kolor kreacji podkreślały urodę dziennikarki. Jednak największą uwagę skupiał… głęboki dekolt sukienki, który bardzo odważnie eksponował biust prowadzącej. Z kolei męska część duetu prezenterów w postaci Artura Żmijewskiego dopełniła całości: czarny garnitur, biała koszula i klasyczna czarna muszka to zawsze doskonały wybór.

gala_telekamery_2016_najlepsze_i_najgorsze_stylizacje_3
Inne gwiazdy, które pojawiły się w Teatrze Polskim olśniewały równie mocno co para prowadzących. Agnieszka Cegielska założyła suknię Bohoboco w fenomenalnym odcieniu brudnego, pudrowego różu. Natomiast Anna Dereszowska zrobiła bardzo dobre wrażenie dzięki klasycznie czarnej sukience, zamówionej w atelier Anny Krzyżanowskiej. Kreacja dzięki tiulowym elementom nadała Dereszowskiej lekkości i zwiewności.
Zdecydowanie wyróżniała się Ada Fijał, która pojawiła się w żółtej stylizacji. Nie od dziś wiadomo, że fashionistka znana jest z różnego rodzaju zabaw z modą oraz łączenia przeciwieństw np. spodni dresowych z eleganckim żakietem.

gala_telekamery_2016_najlepsze_i_najgorsze_stylizacje_2
Niestety podczas Gali nie obyło się bez modowych wpadek. Jedną z nich zaliczyła Katarzyna Glinka. Aktorka założyła białą sukienkę, z czarnymi wstawkami, o bardzo ciekawym kroju. Niestety okazało się, że źle skrojony dekolt sprawił, iż gwiazda pozbawiła się biustu, wyglądając tak, jakby obwiązała się elastycznym bandażem… Inną gwiazdą, która chyba sama źle czuła się w swojej kreacji była Katarzyna Żak. Granatowa suknia mimo, że uszyta z bardzo ładnego, mieniącego się materiału miała kształt worka, co kompletnie zaburzyło proporcje aktorki.

gala_telekamery_2016_najlepsze_i_najgorsze_stylizacje
PS. Jakie są Wasze ulubione stylizacje z Telekamer 2016?

źródło zdjęć: vumag.pl, pomponik.pl (AKPA), plejada.pl (AKPA)

Zostaw komentarz