Gdzie wybrać się na majówkę?

przez Balladine

Złap energię na wiosnę

W góry czy nad morze? A może na Mazury? To ostatni dzwonek na zarezerwowanie hotelu w interesującej lokalizacji. Warto, abyś na wiosenny odpoczynek wybrała się w miejsce, które kochasz. Pamiętaj – do wakacji pozostały jeszcze dwa miesiące – to najlepszy czas, aby naładować wewnętrzne akumulatory!

W trosce o ciało i duszę

Kilka dni w spa to doskonały pomysł na wiosenne odprężenie, które pozwoli Ci zadbać o kondycję skóry, którą już niedługo będziesz eksponowała w bikini. Pielęgnacyjne zabiegi, masaże i kąpiele to marzenie wielu kobiet. Dlaczego nie skorzystać z nich akurat w Majówkę?
Do spa najlepiej wybierz się z przyjaciółką. Jeśli nie masz takiej możliwości, a wiosenne wolne chciałabyś spędzić w rodzinnym gronie – nic straconego. Wybierz ośrodek w górach lub nad morzem, który pozwoli Ci połączyć relaks w rodzinnym gronie z troską o kondycję ciała.

Styl_010

Czas tylko dla siebie

Kiedy nie możesz sobie pozwolić na kilkudniowy wyjazd, postaraj się podczas długiego weekendu znaleźć kilka chwil, które przeznaczysz tylko dla siebie. Zrób coś przyjemnego, na co zwykle brakuje Ci czasu. Długo czekająca na przeczytanie książka, odprężająca kąpiel z lampką wina, a może internetowe zakupy? Decyzja należy tylko do Ciebie.

Zostaw komentarz