Hity wyprzedaży – sukienki na wiosenne wesele

przez Balladine

Marzec, z łac. Martius, i kwiecień, z łac. Aprilis – zawierają literkę r i jako takie, zgodnie z tradycją, mają przynieść nowożeńcom szczęście. Jeśli macie zaproszenia na ślub w tym terminie, skorzystajcie z sezonu przecen. Na wyprzedaży można znaleźć piękne sukienki wieczorowe i wizytowe, wprost idealne na przyjęcie weselne. Świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni, których w marcu i kwietniu jest jeszcze sporo. Styliści Balladine przejrzeli wyprzedażową ofertę i wybrali sukienki na wesele, które pomogą damie zaprezentować się modnie i z klasą. Wszystkie są już tańsze o minimum 20%.

Sukienka na wiosenny ślub

Jeśli zostałaś zaproszona na ślub w kościele, pałacu ślubów lub urzędzie stanu cywilnego, załóż coś odświętnego. Ważne, by nie była to sukienka stricte biurowa ani też wieczorowa. Nie powinna być biała lub czarna. Pod względem koloru możesz wybrać zarówno pastele, jak i żywsze odcienie. Na początku wiosny każdy przychylnym okiem spojrzy też na wzory kwiatowe. Dobrym wyborem będą sukienki koktajlowe. Sprawdzą się zwłaszcza, jeśli będziesz uczestniczyć tylko w ślubie, ewentualnie w obiedzie po ceremonii. Bez obaw o weselny dress code można je założyć również na skromniejsze przyjęcie weselne lub poprawiny.

2017_02_22_hity_wyprzedazy_sukienki_na_wiosenne_wesele_011. Sukienka Click >> 2. Sukienka Potis & Verso >> 3. Sukienka Studio Mody Francoise >> 4. Sukienka Bialcon >>

Kreacja na przyjęcie weselne

Przyjęcia weselne połączone z zabawą na parkiecie często trwają do białego rana. Nie znaczy to jednak, że można się na nie ubrać jak na sylwestra. Wręcz przeciwnie, okazja wskazuje, że stroje powinny być mniej zmysłowe, a bardziej radosne. Obroni się zarówno rozkloszowana sukienka midi w stylu amerykańskich lat pięćdziesiątych, jak i nieco bardziej strojna kreacja koktajlowa, np. taka jak koronkowa sukienka marki Poza. Jeśli planujesz być królową parkietu, nie decyduj się na mini – może okazać się kłopotliwa. Natomiast sukienki do kostek będą odpowiednie tylko, jeśli nie będą przypominały ani sukienek plażowych, ani sukni balowych. Najlepiej trzymać się zasady – tańce do rana, sukienka do kolana.

2017_02_22_hity_wyprzedazy_sukienki_na_wiosenne_wesele_021. Sukienka Studio Mody Francoise >> 2. Sukienka Poza >> 3. Sukienka Bialcon >> 4. Sukienka Bialcon >>

Obawiasz się, że kupiona na wyprzedaży sukienka nie będzie na czasie? Niepotrzebnie. Styliści Balladine wybrali stroje w barwach wiosny 2017 według Pantone Color Institute. Wśród topowych kolorów znalazły się: pierwiosnkowy żółty, intensywny różowy, trawiasty zielony oraz ciemnoniebieski lazuryt. Z kolei ponadczasowe, klasyczne fasony sukienek gwarantują, że taki wybór będzie w 100% trafiony.

Zostaw komentarz