Hity wyprzedaży – ubrania odsłaniające ramiona

przez Balladine

Odsłonięte ramiona potrafią wyglądać bardzo zmysłowo. Uwzględniające je stylizacje są kobiece, a często wręcz kuszące. Bluzki i sukienki bez rękawków przydają się zarówno jako element zimowego stroju na cebulkę, jak i letniego looku. Zajrzeliśmy do wyprzedaży na Balladine.com i wyłowiliśmy z niej kilka ubrań, które pomogą wyeksponować kształtne ramiona.

Trend na wiosnę 2017

O tym, że stroje z odsłoniętymi ramionami będą coraz popularniejsze przekonują nas topowe domy mody. W kolekcjach na wiosnę 2017 takie marki jak Christian Dior oraz Givenchy uwzględniły sporo takich ubrań – od bluzek po sukienki. Te ostatnie, zwłaszcza w wersji małej czarnej, w zasadzie obowiązkowo odsłaniają ramiona. Polskie firmy odzieżowe też mają kilka takich propozycji.

2017_01_17_hity_wyprzedazy_ubrania_odslaniajace_ramiona_01zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Sukienki bez rękawów

Na wyprzedaży Balladine znalazło się kilka sukienek spełniających kryterium odsłoniętych ramion. Wiele – należy do grupy małych czarnych. Wybraliśmy z nich dwie. Pierwsza przy dekolcie ma wiązaną kokardę, pochodzi z oferty marki Bialcon i w tej chwili można ją kupić taniej o 30%. Druga to dwuwarstwowa sukienka Kumi – na wyprzedaży tańsza o 50%. Mniej wieczorowa propozycja, to szafirowa sukienka Bialconu. Sprawdzi się jako wizytowa, a nawet biurowa, jeśli narzucisz na nią żakiet. Jej cena jest teraz niższa o 30%.

1. Sukienka Bialcon >> 2. Sukienka Bialcon >> 3. Sukienka Kumi >>

Bluzki odsłaniające ramiona

Bluzki bez rękawów, odsłaniające ramiona, potrafią ładnie wysmuklić sylwetkę. Do tego grona należy czarna kopertowa bluzka Rabarbar. Krojem przypomina kamizelkę i w tej roli również się sprawdza. Dekolt w literę „V” optycznie wydłuża szyję, a ściągany pasek podkreśla talię. Na wyprzedaży jest tańsza o 30%. Warto też zwrócić uwagę na cekinową propozycję Muso oraz kwiecistą Bialconu. Pierwsza sprawdzi się w okolicznościach wieczorowych, druga w setach stricte letnich. Obie są tańsze o ponad 30%.

2017_01_17_hity_wyprzedazy_ubrania_odslaniajace_ramiona_031. Bluzka Bialcon >> 2. Bluzka Rabarbar >> 3. Bluzka Muso >>

Wyprzedaż w Balladine to świetna okazja, by zaopatrzyć się w wysokogatunkowe rzeczy polskich marek. Szczególną uwagę warto zwrócić na te, które wpisują się w trendy kolejnego sezonu. Dzięki temu będzie można korzystać z nich dłużej w poczuciu, że tworzy się z nimi ciągle aktualne, modne stylizacje.

Zostaw komentarz