Sagan – galanteria na najwyższym poziomie

przez Balladine

Firma Sagan jest jedną z wiodących polskich firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji toreb i dodatków z wysokogatunkowej włoskiej skóry. Założył ją Jerzy Marek Sagan – człowiek, który postanowił podbić polski rynek włoską jakością. Polskim klientkom zaproponował torebki na najwyższych europejskim poziomie.

2017_01_18_sagan_galanteria_na_najwyzszym_poziomie_021. Torba z łańcuchem Sagan >> 2. Torba z połyskiem Sagan >> 3. Torba z suwakiem Sagan >>

Galanteria najwyższych lotów

Każda torebka marki Sagan została wykonana z najlepszych gatunków włoskich skór przy pomocy tradycyjnych metod kaletniczych. Dbałość o detale jest na tyle duża, że trudno doszukać się w nich jakichkolwiek wad, choć Sagan produkuje tysiące torebek. Znane są już nie tylko w Polsce, ale też za granicą. O ich topowej jakości i wyśmienitym designie najlepiej świadczy prestiżowa nagroda Enda, którą marka otrzymała już w 2007 roku. Na renomę marki ma wpływ również współpraca z najlepszymi polskimi designerami, m.in. ze słynnym duetem Paprocki & Brzozowski.

2017_01_18_sagan_galanteria_na_najwyzszym_poziomie_01

Sagan prezentuje

Wysoka jakość produktów marki Sagan przekłada się na ich ogromną popularność w ciągu roku. Sprawdzają się jako prezenty na różne okazje – od świąt, przez walentynki, aż po wszelkie rocznice i urodziny. Ich ogromną zaletą jest trwałość, dzięki której bardzo długo zachowują powab nowości. Nie da się też ukryć, że mają w sobie to coś. Niektóre czarują lśniącą powierzchnią, inne eleganckimi łańcuszkami. Styliści Balladine zakochali się w lakierowanych listonoszkach marki Sagan – są tak urocze, a do tego tak nowoczesne, że z powodzeniem można je wykorzystać w wielu stylizacjach – począwszy od wieczorowych i wizytowych, na codziennych skończywszy.

2017_01_18_sagan_galanteria_na_najwyzszym_poziomie_03

Zostaw komentarz