Hity wyprzedaży w odcieniach niebieskiego

przez Balladine

Błękit lazurytu (Lapis Blue), niebieski jak spod wodospadu (Niagara) oraz odcień kojarzący się z barwą wody w tropikalnym raju (Island Paradise) – bez nich paleta kolorów na wiosnę 2017 roku byłaby nieco pusta. Zobaczcie, co niebieskiego można wyłowić na wyprzedaży w Balladine.com. Styliści zaproponowali po trzy modne propozycje dla każdego z trzech odcieni wskazanych przez opiniotwórczy Pantone Color Institute.

Barwa wody w tropikalnym raju (Island Paradise)

Island Paradise to odcień bardzo świeży, jasny, ale też pobudzający. Kostium Bialcon w takim kolorze będzie miłą odmianą dla biurowej szarości – można w nim iść do pracy, ale sprawdzi się też podczas rodzinnych uroczystości (choćby ślubu cywilnego czy komunii). Równie uniwersalną propozycją jest bluzka tej samej marki. Odrobinę bardziej frywolną stylizacją jest połączenie spódnicy Confashion z cętkowaną bluzką firmy Jelonek. To odważne zestawienie i nie musisz go odtwarzać – każda z tych rzeczy będzie wyglądała świetnie w towarzystwie gładkich rzeczy.

1. Żakiet Bialcon >> 2. Spódnica Bialcon >> 3. Bluzka Jelonek >> 4. Spódnica Confashion >> 5. Bluzka Bialcon >>

Niebieski jak spod wodospadu (Niagara)

Niagara to siła natury. Inspirowany nią kolor jest głęboki i nieoczywisty. Potrafi wyglądać bardzo elegancko, a przy tym przystępnie. Golf freeshion w tym odcieniu pomoże Ci stworzyć stylizację na chłodniejsze dni. Natomiast sukienki Bialcon i Far Far Fashion to propozycje wyjściowe. Pierwsza, o ciekawym wzorze, będzie świetnie wyglądała na pani z większymi biodrami. Po mistrzowsku zagra rolę sukienki na wyjście z przyjaciółmi. Druga jest nieco bardziej szykowna – odpowiednia na co dzień do pracy, ale też na odświętne okazje, np. Wielkanoc w rodzinnym gronie.

2017_02_20_hity_wyprzedazy_w_odcieniach_niebieskiego_021. Sukienka Bialcon >> 2. Golf Freeshion >> 3. Sukienka Far far fashion >>

Błękit lazurytu (Lapis Blue)

Lapis Blue to kolor wyrafinowany, mocny, wyrazisty. W sezonie wiosennym zastąpi modny jesienią kobalt. Fantastycznie wygląda na sukienkach przed kolano. W wersji zaproponowanej przez Vivitt wydaje się odpowiedni nawet do bardziej casualowych stylizacji. Z kolei Potis & Verso sugeruje bardziej wieczorową odsłonę tej barwy – z coraz modniejszymi zygzakami na pierwszym planie. Ciekawym wiosennym strojem będzie też kombinezon marki SU. Świetnie zagra w stylizacji marine, w towarzystwie np. torby w paski.

2017_02_20_hity_wyprzedazy_w_odcieniach_niebieskiego_031. Sukienka Vivitt >> 2. Kombinezon SU >> 3. Sukienka Potis & Verso >>

Zajrzyjcie na wyprzedaż w Balladine.com. Niemal codziennie trafiają na nią nowe rzeczy. Wśród nich można znaleźć wiele propozycji, które okażą się strzałem w dziesiątkę w sezonie wiosennym. Zwróćcie uwagę nie tylko na odcienie niebieskiego, ale także kolory: żółty, różowy czy zielony. One także zostały wskazane przez Pantone Color Institute.

2017_02_20_hity_wyprzedazy_w_odcieniach_niebieskiego_04zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Zostaw komentarz