Kombinezon

przez Balladine

Kiedy nie mamy pomysłu w co się ubrać, idealnym rozwiązaniem może być kombinezon. Nie wszystkie kobiety jednak potrafią się do niego przekonać. Bardzo często, dlatego, że nie wiedzą z czym go zestawić i na jaką okazję ubrać. Dobrze dobrany kombinezon będzie nie tylko wygodny, ale będzie stanowił świetną codzienną lub wieczorną stylizację.

Modne są kombinezony zarówno w wersji codziennej, jak i wieczorowej. Na dzień najlepsze są w szarościach, ale nie bójmy się też innych kolorów. Wieczorem zaś, obowiązkowo wybieramy te w eleganckiej czerni.

Dla kogo kombinezon?

Kombinezon jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, również dla tych które chcą ukryć delikatne niedoskonałości w okolicach brzucha, bioder i ud. Latem najlepiej wybierać zwiewne kombinezony, wykonane z lekkich, delikatnych materiałów. Dla mniej odważnych kobiet, idealnym wyborem będzie ten w jednolitym kolorze, a dla bardziej zwariowanych w geometryczne lub etniczne wzory.

kombinezon2

Kombinezon She More >>

Jak nosić kombinezon?

W sklepach mamy bardzo duży wybór spośród kombinezonów z krótkimi lub długimi nogawkami. W zależności od okazji, możemy na plażę założyć z krótszymi nogawkami, a na wieczór elegancki, satynowy, długi kombinezon. Do tego możemy wziąć marynarkę, która nada szyku całej stylizacji. Musi także pamiętać o bieliźnie – powinna być niewidoczna.

Do całej stylizacji wystarczą dodatki w postaci delikatnej biżuterii i małej torebki na wieczór. Ważnym elementem w stylizacji z kombinezonem są buty. Bardzo dobrze komponuje się z koturnami, sandałami na obcasie lub po prostu płaskim obuwiem.kombinezon1

 Kombinezon She More >>

Zostaw komentarz