Sukienka wieczorowa

przez Balladine

Wieczorowa sukienka powinna znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Kobiety, które często bywają na bankietach lub imprezach służbowych z pewnością mają w szafie różne rodzaje takich sukienek, od długich, po czarne mini. Z kolei te Panie, które sporadycznie wybierają się na takiego rodzaju uroczystości i imprezy, powinny mieć w szafie przynajmniej dwa rodzaje sukienki wieczorowej, w zależności od okazji na jaką jest potrzebna.

Często bywa tak, że tradycyjne wieczorowe, eleganckie sukienki chcemy zakładać na wyjątkowe okazje, ale także wykorzystywać je częściej, a nie wieszać głęboko, zapomniane w szafie.

Obecne eleganckie sukienki są minimalistyczne, geometryczne, czasem wręcz architektoniczne – słowem dalekie od tandety i przepychu. Modna sukienka wieczorowa ma prosty, ascetyczny krój, a jej klasę zazwyczaj zdradza szlachetny materiał.

Długa sukienka wieczorowa

Długość sukienki nie jest już dziś wyznacznikiem elegancji. Kiedyś, długie suknie zarezerwowane tylko na wielkie uroczystości, dzisiaj są modne na różne okazje. Minimalistyczna elegancka sukienka stworzy wrażenie niewymuszonego luksusu, a w połączeniu z rockową ramoneską może być świetnym rozwiązaniem na wieczorne wyjście ze znajomymi na miasto.

sukienka_wieczorowa

Sukienki Bialcon >> Naszyjnik złoty Lavaii >>Brnzoletrka Lavaii >> Torebki Balladine >>

 

Elegancka krótka sukienka

Nawet ultrakrótka kreacja jest w stanie pobić w kategorii szyku tę długą. W zależności od okazji, czasem możemy sobie pozwolić na czarną mini do której możemy założyć elegancką marynarkę i delikatną biżuterię.

Elegancka sukienka

Sukienka z perłami Metafora >> Kolczyki z kryształami Swarovskiego 10 Decoart >>

 

Zostaw komentarz