Jak dziś wygląda kontrowersyjna dziecięca modelka?

przez Balladine

2016_09_06_Jak_dzis_wyglada_kontrowersyjna_dziecieca_modelka_01

Thylane Leny-Rose Blondeau jest rodowitą Francuzką, córką aktorki i prezenterki TV Veroniki Loubry oraz byłego piłkarza AS Monaco Patricka Blondeau. Karierę zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 4 lat. Pierwszy raz pojawiła się na wybiegu w pokazie Jeana Paula Gaultiera. Była wówczas jedną z najbardziej znanych dziecięcych modelek. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej po wspomnianej sesji dla paryskiego magazynu.

„Vogue-skandal”

Skandal wybuchł w grudniu 2010 roku, tuż po publikacji nowego numeru „Vogue Paris”. Zamieszczono w nim obszerną, bardzo kobiecą sesję z udziałem dziesięcioletniej Thylane. W stylizacjach nie zabrakło kusych sukienek, wysokich szpilek, mocnych szminek i głębokich dekoltów. Dyrektorem kreatywnym edytorialu był projektant Tom Ford, za całość odpowiadała redaktor Carine Roitfeld. Oboje musieli odpierać zarzuty o „seksualizację” nieletnich, niestosowne przerysowanie, a w końcu nawet o oszpecenie dziecięcej naturalności. Po tamtej sesji o Thylane słychać było mniej i nic w tym dziwnego, w branży dziecięcego modelingu weszła najwyżej.

Powrót Thylane Blondeau

Zdjęcia małej wypomadowanej Thylane Blondeau są już przeszłością. W 2015 roku pojawiła się w „Teen Vogue” w bardzo naturalnej sesji. W grudniu tego samego roku wyszedł film „Bella i Sebastian 2” z nią w roli Gabrielle. A w maju 2016 roku zadebiutowała na czerwonym dywanie 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. 15-latka była gościem premiery filmu Stevena Spielberga „BFG: Bardzo Fajny Gigant”. Dziś jej uroda predysponuje ją do pracy w modelingu – pracy co najmniej na poziomie Gigi Hadid. Czy zostanie topmodelką? Mamy przeczucie, że dowiemy się o tym niebawem.

2016_09_06_Jak_dzis_wyglada_kontrowersyjna_dziecieca_modelka_02źródła zdjęć: models.com, fashionising.com, kobieta.onet.pl

Zostaw komentarz