Jak pozbyć się obwisłej skóry ramion ?

przez Balladine

VENUS LEGACY i niech motylki odfruną!

– Zabieg bazuje na nowym połączeniu sprawdzonych naukowo technologii: pola magnetycznego i fal radiowych, które w udowodniony sposób wpływają na znaczną poprawę jakości skóry – wyjaśnia dr Roman Prończuk z warszawskiej Kliniki MediDerm. – Jest nie tylko skuteczny, ale przy tym działa szybko, pierwsze efekty są widoczne czasem już po drugim zabiegu – zapewnia lekarz. Będzie więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na efekty nie mogą lub nie chcą czekać długo.

Jak to działa:

Pole magnetyczne odpowiada za powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz produkcję kolagenu. Fale radiowe obkurczają i napinają włókna kolagenowe, stymulując powstawanie neokolagenu. Jest jeszcze trzecia technologia, masaż z podciśnieniem, ale opcja ta nie jest wskazana, kiedy skóra jest zbyt wiotka.
W efekcie połączenia dwóch wspierających się nawzajem technologii skóra zostaje wielopoziomowo pobudzona do intensywnej regeneracji.

Redukuje to w krótkim czasie takie problemy, jak: cellulit, brak jędrności, widocznie obwisła skóra, zmarszczki, dając efekty zauważalne już po 3-4 zabiegach.

Opis zabiegu:

jak_pozbyc_sie_obwislej_skory_ramion_mediderm_02VENUS LEGACY wykonuje kosmetolog. Najpierw ustawia temperaturę emitowaną przez specjalną głowicę na ok. 40 st., następnie kolistymi ruchami przesuwa ją po skórze wzdłuż wybranego obszaru. W trakcie zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło. Generalnie im wyższa temperatura, tym lepsze efekty, ale jeśli robi się zbyt ciepło i niekomfortowo, można poprosić o zmniejszenie temperatury. To dotyczy zwłaszcza pierwszego razu, bo z każdym kolejnym zabiegiem skóra się przyzwyczaja i próg ciepła można podnosić bez odczucia dyskomfortu.

– To bardzo atrakcyjny zabieg, jeśli wziąć pod uwagę relację skuteczności i krótkiego czasu oczekiwania na efekty do ceny – tj. około 300 zł./1 zabieg – mówi dr Prończuk.

Lekarz podczas konsultacji rekomenduje swoim pacjentkom serię, tj. od 5 do 10 zabiegów, bo wtedy efekty utrzymują się dłużej. Można je wykonywać nawet 2 razy w tygodniu, co oznacza, że już w 3 tygodnie skóra ramion jest w stanie znacznie się poprawić! Wiele pacjentek Kliniki MediDerm skorzystało z tego zabiegu właśnie z powodu problemu tej zaniedbywanej na co dzień okolicy.


– Jak w każdym przypadku tego typu, bardzo dobrze jest włączyć dietę i ćwiczenia fizyczne. Zdrowy styl życia w połączeniu z zabiegami najnowszej generacji są w stanie zdziałać cuda – mówi lekarz i namawia, aby w składzie diety uwzględnić również odpowiednio dobraną suplementację. – Efekty uzyskane dzięki VENUS LEGACY mogą się utrzymywać się nawet do kilku lat – zapewnia.

Czy tą metodą można pokonać inne problemy? TAK!

Dzięki VENUS LEGACY możemy także:

jak_pozbyc_sie_obwislej_skory_ramion_mediderm_01– niwelować zmarszczki i obwisłą skórę wokół oczu
– modelować podbródek i okolicę żuchwy (fale radiowe dodatkowo spalają tkankę tłuszczową, więc w przypadku    bardzo wydatnych policzków, które chciałybyśmy nieco wysmuklić, zabieg będzie miał dodatkowe zastosowanie  wyszczuplająco-modelujące)
– ujędrniać szyję,
– ujędrniać i wymodelować brzuch, uda, pośladki; zlikwidować cellulit (służy do tego specjalna głowica z podciśnieniem).

Urządzenie wyposażone jest w 4 głowice, tzw. rączki masujące: 2 do twarzy i 2 do ciała. Obie mają dodatkową opcję z podciśnieniem – ta technologia jest często wykorzystywana w przypadku
modelowania takich obszarów, jak pupa i uda.

CZAS: 30 min.
CENA: 400 zł./ 1 zabieg na okolicę ramion
Przeciwwskazaniem do zabiegu może być duża ilość pieprzyków.

Serdecznie zapraszamy do Kliniki MediDerm dr Prończuk na serię odmładzających zabiegów VENUS LEGACY >>

Zostaw komentarz