Torby – worki. Nowy look

przez Balladine

LuBee

Twórcy LuBee twierdzą, że marka ta powstała “w pogoni za marzeniami o torebce idealnej… modnej a zarazem klasycznej, eleganckiej a zarazem casualowej, designerskiej a zarazem funkcjonalnej…” Sprawdziliśmy – te z pozoru wykluczające się określenia idelnie pasują do torebek LuBee, a to z kolei dowodzi, że wszystko jest możliwe, gdy tworzone jest z pasji! Oprócz wzornictwa, marka stawia na jakość swoich produktów, poczynając od wyboru materiałów, a na starannym wykończeniu najdrobniejszych szczegółów kończąc. Wszystkie torebki LuBee wykonane są w Polsce, z najwyższej jakości skóry włoskiego pochodzenia. Solidna jakość to podstawa, największym jednak wyróżnikiem jest wygląd i funkcjonalność produktów tej marki. LuBee lubi przecierać szlaki i radzi sobie z tym naprawdę świetnie.

torby_worki_nowy_look_Lubee

Worki – wyłącznie na lato?

Wiosną i latem wśród toreb królowały worki. W tych ciepłych miesiącach obszerne, lekkie, płócienne marynarskie worki mijały się na ulicach z workami w stylu hippie – dżinsowymi, kolorowymi, z obfitością frędzli. Niezależnie od tego, czy bardziej pasowały do miasta, czy też na plażę, ich wspólnymi cechami były: lekkość, pojemność i luz, tak charakterystycznymi w trendach modowych dla wiosny i lata. Wraz z nadejściem chłodniejszych miesięcy, bardziej chronimy siebie i wszystko co nasze, a to oczywiście znajduje odzwierciedlenie w modzie. Podczas, gdy latem nosiłyśmy luźne, obszerne torby, zimą są one mniejsze i ściślej zapięte. Tak też jest z workami.

torby_worki_nowy_look_Lubee_3Szara torba typu worek >>

Worki – sakiewki

Worki Bluebell z najnowszej kolekcji LuBee wyglądem przypominają sakiewkę i jak ona – dobrze chronią przechowywaną w niej zawartość. Piękne i interesujące – dobrze się prezentują noszone na długim regulowanym pasku, idealnie dopełniają każdą stylizację. Jednocześnie są solidne, mocne i niezawodne. Wykonane zostały z jednej warstwy skóry dual saffiano – fakturowanej skóry ekskluzywnej, wykorzystywanej przez największe marki świata. Skóra ta jest niezwykle wytrzymała, odporna na zabrudzenia, łatwa w utrzymaniu. Design połączony z taką jakością wykonania to strzał w dziesiątkę. Warto również dodać, że wewnątrz torebki znajduje się kosmetyczna zapinana na zamek.

torby_worki_nowy_look_Lubee_2Fioletowa torba typu worek – Lubee >>

Jeśli więc rozważasz zakup torby, podpowiadamy – worki Bluebell to idealny wybór. Przepowiadamy im długie i piękne życie – tak szybko nie wyjdą z mody.

Zostaw komentarz