Jeans total look

przez Balladine

Jak nosić jeans?

Jeans dobrze prezentuje się w każdej odsłonie. Dlatego wiosenne kolekcje pełne są jeansowych sukienek, koszul, spódnic i oczywiście spodni. W tym roku szczególnie modne są jensowe sukienki koszulowe, które pozwalają na stworzenie oryginalnych stylizacji.
Chcesz uzyskać modny jeans total look? Łącz ze sobą różne fasony ubrań i odcienie materiału, tak aby jeansowe stylizacje były oryginalne i intrygujące. Polecamy zestawienie klasycznej koszuli blue denim z długim rękawem z szortami lub jeansowe kombinezony nałożone bezpośrednio na skórę, które naszym zdaniem wyglądają obłędnie. Jeśli szukasz ubrań w tym stylu, koniecznie poznaj kolekcje De Facto, Rocks i Moda SU.

Inne_00201. Sukienka Moda SU >> 02. Sukienka De Facto >>

Przełam stylizację kolorem

Co za dużo, to nie zdrowo. Popularne przysłowie znajduje zastosowanie także w kwestii jeansu. Bardzo ważne jest, aby zadbać o złamanie jeansowej stylizacji choć jednym dodatkiem w innym kolorze. Może być nim czarny płaszcz, czerwone szpilki, oversizowa płócienna torebka lub kolorowa biżuteria. Najważniejsze, aby całość nie była nudna.

Inne_001

Nie tylko blue

Przygotowując outfiit w stylu jeans total look, często zapominamy o tym, że istnieją inne typy jeansu niż ponadczasowy, klasyczny blue denim. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie stylizacji może być połączenie różnych rodzajów materiału, takich jak: dark denim, dark blue denim, cinder blue czy middenim.

Zostaw komentarz