Modne sukienki koszulowe

przez Balladine

Jak nosić sukienki koszulowe?

Sukienki koszulowe występują w różnych odsłonach. Te rozkloszowane, w romantycznej wersji, zdobione są koronką i jedwabnymi wstawkami. Te sportowe urzekają prostotą. Można nosić je na wiele sposobów – z paskiem podkreślającym talię, rozpięte, jako wierzchni element garderoby, lub założone bezpośrednio na skórę. To, jak prezentuje się sukienka koszulowa, zależy głównie od materiału, z którego została uszyta. W sklepach znajdziemy sukienki z jeansu, lnu, dzianiny, jedwabiu, a nawet tiulu.

Sukienki_00101. Sukienka Lilu >> 02. Sukienka Lilu >> 03. Sukienka Modesta >> 04. Sukienka GaPa Fashion >>

Na wieczór, do biura, na imprezę

Wszystko zależy od dodatków. Sukienka koszulowa doskonale dostosowuje się do okazji, na którą chcemy ją włożyć. Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować wszystkie elementy stroju – bardzo ważne są buty i torebka. Sukienki koszulowe w zestawieniu ze szpilkami lub wysokimi sandałami i kopertówką stworzą elegancką stylizację doskonałą na wieczór lub do biura, zaś w połączeniu ze sportowymi butami powalą uzyskać luźny, niegrzeczny look.

Przeglądamy kolekcje

Sukienki koszulowe pokochały gwiazdy. W swoich stylizacjach wykorzystały je między innymi Vanessa Hudgens, Naomi Watts czy Mary-Kate Olsen. Prostotę i wiele możliwości komponowania stylizacji z luźnymi koszulowymi sukienkami w roli głównej, docenili także polscy projektanci. Znajdziecie je w kolekcjach Lilu i Modesta.

Zostaw komentarz