Nowa marka w Balladine – Cocoon

przez Balladine

Ubrania, które pokochasz

Propozycje Cocoon to ubrania, które mają duszę. Projektowane tak, aby cieszyć. Urzekają w nich dopracowane wzory, przemyślane nadruki i fantazyjne kroje. To marka dla kobiet, które lubią wyróżnić się z tłumu i podkreślić w swoich stylizacjach indywidualną, romantyczną naturę.

Marki_00101. Spodnie Cocoon >> 02. Sukienka Cocoon >> 03. Kurtka Cocoon >> 04. Sukienka Cocoon >> 05. Bluza Cocoon >>

Kolekcje dla wymagających

Projektanci Cocoon na nowy sezon przygotowali kilka kolekcji z charakterem. Blu to coś dla Pań, które lubią asymetryczne ubrania i nietypowe printy. Non z kolei bardziej nawiązuje do klasyki – przeważają w niej czernie i biele połączone w oryginalne wzory. Natomiast 13 Fall to kolekcja z pazurem, w której swoje miejsce znalazły odważne wieczorowe sukienki, spódnice, spodnie i bluzki. Ostatnią propozycją Cocoon jest stylowa kolekcja 13, pełna ciekawych zestawień złota i srebra z odcieniami beżu i czerni.

Marki_002

Do biura czy na wieczór?

Kolekcje Cocoon pełne są uniwersalnych ubrań, które zestawione z odpowiednimi dodatkami mogą doskonale dostosować się do okazji, na którą mają zostać założone. Szare spodnie z delikatnym printem skomponowane z elegancką koszulą i szpilkami będą pasowały do biura. W innej odsłonie, kiedy dopasujemy do nich fantazyjną, błyszczącą bluzkę, świetnie sprawdzą się na wieczór. Wybierając ubrania projektu Cocoon, jednego możesz być pewna – Twoja stylizacja zostanie zauważona!

Zostaw komentarz