Pastelowe kolory wiosny 2015

przez Balladine

Ach, ten pudrowy róż…

Kolor, który do tej pory zarezerwowany był głównie dla małych dziewczynek, w 2015 roku szturmem wdarł się do damskiej mody. Projektanci pokochali go do tego stopnia, że na tegorocznej oscarowej gali kreacje w tym kolorze prezentowały Gwyneth Paltrow i Zoe Saldana. Jeśli i Was oczarowała ta subtelna barwa, koniecznie sprawdźcie kolekcje Topsi, De Facto, Bialcon i Lilu.

Inne_00101. Żakiet Kumi >> 02. Sukienka Topsi >> 03. Sukienka Lilu >> 04. Sukienka Lilu >> 05. Sukienka De Facto >>

Błękit i mięta

Chłodny pastelowy błękit i ożywczą miętę w tym sezonie nosimy wyłącznie solo. To bardzo wdzięczne kolory, świetnie komponujące się z naszywanymi przezroczystymi cekinami, które dodają im wdzięku modnych w tym sezonie lat 70. Miętę i błękity nosimy od stóp do głów. Nie będzie to trudne, ponieważ wiosenne kolekcje pełne są żakietów, sukienek, spódnic, spodni i dodatków w tym kolorze. Nie wierzycie? Sprawdźcie same w kolekcjach takich firm jak np. Kumi lub Rabarbar.

Dopasuj kolor do swojej karnacji

Pastele trzeba nosić rozważnie, wybierając je nie tylko wedle własnego gustu, ale przede wszystkim w taki sposób, by pasowały do odcienia cery, oczu i włosów. Pastelowe róże świetnie prezentują się na kobietach o ciemniejszej karnacji, a u kobiet o jasnej cerze podkreślą eteryczny charakter stylizacji. Natomiast mięta i pastelowy błękit zarezerwowane są raczej dla pań o chłodnej urodzie.

Zostaw komentarz