Już wkrótce marka Aryton w Balladine!

przez Balladine

Dla wymagających

Aryton to marka ceniąca najwyższą jakość. Pod jej szyldem projektowane i produkowane są ubrania, których tworzeniu przyświeca idea wysokiego krawiectwa. Są to kreacje, które możesz włożyć zarówno do pracy, jak i na wieczorne spotkanie czy nawet elegancką galę w błysku fleszy.
Ubrania marki Aryton często noszone są przez gwiazdy. Możemy zobaczyć je w nich zarówno na co dzień, jak i podczas wizyt w programach śniadaniowych, na ściankach i czerwonym dywanie. Wiosną stroje tej marki wybrały m.in. Anna Mucha, Anna Wendzikowska czy Charlize Mystery.
Aryton zaznacza swoją obecność także w świecie wielkiej mody. Zimowa kolekcja marki była prezentowana podczas pokazów FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Aryton2

Kolekcja wiosna/lato 2015

W najnowszej kolekcji Aryton, zgodnie z obowiązującymi trendami, przeważają ponadczasowe kompozycje black & white oraz lekkie pastele. Przeglądając lookbook marki, warto zwrócić uwagę na inspirujące stylizacje, w których jasna limonka została połączona z błękitem.

ArytonW wiosennej kolekcji marki znajdziecie eleganckie żakiety i spodnie, szykowne bluzki, zwiewne spódnice maksi i piękne płaszcze (zwróćcie uwagę na wężowe desenie i subtelne beże!).
Już niedługo niepowtarzalne ubrania z kolekcji Aryton będą dostępne w salonach Balladine i naszym sklepie online. My już nie możemy się doczekać. A Wy?

Zostaw komentarz