Kobieca klasyka w TOKu – TOK Collection w Balladine

przez Balladine

Każdemu według jego potrzeb

Zaproponowane przez Tok Collection modele, choć proste wyróżniają się pewnymi nietypowymi rozwiązaniami. Twórcy marki doskonale wiedzą o tym, że nie łatwo jest trafić w gust współczesnych, bardzo wymagających klientek i starają się być maksymalnie elastyczni. Zwróćcie uwagę na tył sukienek. Trójkątne wycięcie zostało ozdobione przez krzyżujące się paski. Nie jest to jednak instalacja stała. Jeśli taki zabieg nie do końca odpowiada twoim oczekiwaniom, możesz je po prostu odpiąć.

TOK_Collection_w_Balladine01. Żakiet TOK Collection >> 02. Sukienka TOK Collection >> 03. Sukienka TOK Collection >> 04. Sukienka TOK Collection >> 05. Sukienka TOK Collection >>

Wielki błękit

Oprócz prostych sukienek w odcieniu nasyconej fuksji w kolekcji pojawiają się i te w znacznie bardziej stonowanych barwach. Spodobały nam się zwłaszcza subtelne, błękitne modele. Mimo tego, że kolor ten kojarzy się nam głownie z latem w rzeczywistości można go nosić cały rok. Jeśli należysz do fanek bardzo dziewczęcego stylu rodem z lat 50-tych koniecznie przyjrzyj się delikatnie rozkloszowanej sukience o długości midi. Paniom, które preferują swobodniejsze, bardziej nonszalanckie ubrania proponujemy luźną sukienkę z granatowym wykończeniem.

Zostaw komentarz