Spódnice w kwiaty

przez Balladine

Na topie są duże desenie

W tym sezonie nosimy spódnice w kwiaty w nowoczesnej odsłonie. Bardzo kobiece motywy florystyczne są dziś duże i barwne. Nasycone kolory przyciągają wzrok i sprawiają, że spódnic w kwiaty z letnich kolekcji nie sposób pomylić z tymi w modną przez wiele sezonów spokojną łączkę. Nie wierzysz? Zobacz choćby rozkloszowaną spódnicę w różowe kwiaty od Potis & Verso.

Spodnice_w_kwiaty01. Spódnica Tova >> 02. Spódnica Potis & Verso >> 03. Spódnica Redi Fashion >> 04. Spódnica Far Far Fashion >> 05. Spódnica Potis & Verso >>

Kwiaty w wielu odsłonach

Choć wszystkie kwieciste printy, które proponują nam projektanci, są duże i kolorowe, to nie są takie same. W sklepach znajdziecie spódnice w kwiaty, na których motywy się rozmywają, tworząc artystyczny efekt, a także ubrania, w których duże kwiaty zdobią jednokolorowe tło. Warte uwagi są także kompozycje łączące kwiatowe motywy z innymi deseniami, np. kratą lub prążkami.
Florystycznych wzorów szukaj w kolekcjach: Bialcon, La Robe i Rabarbar.

Z czym zestawiać spódnice w kwiaty?

Tworząc elegancki outfit, spódnicę w kwiaty w wyrazistym kolorze najlepiej jest stonować jednokolorową bluzką. Jeśli jednak nie boisz się eksperymentów, możesz postawić na kwiatowy total look, wkładając kwiecisty kostium lub zestawiając ze sobą dwa różne florystyczne printy – latem 2015 jest to jak najbardziej dozwolone.

Zostaw komentarz