Artystyczne szaleństwo w letniej kolekcji marki EMOI

przez Balladine

Różne oblicza sztuki

Ostatni look book marki Emoi podobnie, jak ten wspominanej nie dawno mody Su został zrealizowany na tle dzieł sztuki. W tym wypadku nie są to jednak marmurowe rzeźby, ale barwne, abstrakcyjne przykłady współczesnego malarstwa. Kolorowa, letnia kolekcja wygląda na ich tle znakomicie. To ewidentna sugestia wytoczona w stronę nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które wzorem malarzy fowistów nie boją się szokować nienaturalnymi barwami, nie stronią od kontrastowych zestawów i lubią wyróżniać się na tle hołdującym minimalizmowi koleżanek.

Letnia_kolekcja_EMOI-_0201. Sukienka Emoi >> 02. Sukienka Emoi >> 03. Sukienka Emoi >> 04. Sukienka Emoi >> 05. Sukienka Emoi >>

Wzory i wzorki

Warto zwrócić uwagę nie tylko na kolorystykę, ale i na wzornictwo najnowszej kolekcji. Urzekły nas zwłaszcza bluzki ozdobione nietypowymi deseniami. Jeśli lubicie dziewczęce motywy z pewnością spodobają się wam urocze, czerwone torebki na niebieskim tle. Interpretacji doczekały się też modne każdego lata, kwiatowe motywy. Kwiaty w wersji proponowanej przez markę Emoi nabrały trzeciego wymiaru. Wykonany w nowoczesnej technice nadruk nadał wzorowi głębi i z pewnością będzie zwracać uwagę. Pojawiły się też klasyczne, białe grochy skontrastowane z materiałem w kolorze nasyconej limonki. Dla nas są to wystarczające argumenty, aby pokusić się na wakacyjne szaleństwo.

Letnia_kolekcja_EMOI01. Bluzka Emoi >> 02. Bluzka Emoi >> 03. Bluzka Emoi >> 04. Żakiet Emoi >>

Zostaw komentarz