Moje domowe SPA

przez Balladine

Pozwól sobie odpocząć

Dlaczego lubimy chodzić do spa? Zabiegi to moment, kiedy możemy odprężyć się i w pełni odpocząć, oddając troskę o swoje piękno specjaliście. Dlatego głównym warunkiem efektywnego seansu spa w domowych warunkach jest spokój. Przygotowując się do zabiegu, poproś o to, aby nikt z rodziny nie zakłócał czasu relaksu. Jeśli wiesz, że to niemożliwe, postaraj się wysłać domowników do restauracji lub do kina.

Czas na relaks

Odprężający masaż, gorąca, aromatyczna kąpiel, a może regenerująca maseczka? Bez względu na to, co wybierzesz, powinnaś zadbać o właściwą atmosferę. To właśnie detale decydują o tym, że zabieg w spa nie jest tylko kolejną zwykłą czynnością. Aby stworzyć odpowiedni nastrój, przede wszystkim zadbaj o delikatne oświetlenie. Koniecznie wyłącz telewizor i radio – w tle możesz puścić cicho ulubioną muzykę. Jeśli chcesz oddziaływać na wszystkie zmysły, zapal także kilka wonnych świeczek.

Zakosztuj przyjemności

Myślisz, że domowe spa to relaks zarezerwowany tylko dla ludzi bardzo bogatych? Nic bardziej mylnego. Aby zażyć przyjemności, wcale nie potrzebujesz fotela do masażu czy wanny z jacuzzi. Kąpiel z hydromasażem możesz przygotować, wykorzystując specjalną matę. Do tradycyjnego masażu przygotuj zaś wonne olejki a o jego wykonanie poproś partnera.

Zostaw komentarz