Kolekcje Mont Blanck i Mount Everest marki Vivero

przez Balladine

Na strategię marki Vivero składają się trzy zasadnicze punkty: najwyższej jakości materiały, wieloletnie doświadczenie i unikalne wzornictwo. Konsekwentne trzymanie się tych zasad zapewniło im grono wiernych klientek w Polsce i za granicą. Dwie najnowsze kolekcje, przeznaczone na raczej mało sprzyjający elegantkom jesienno-zimowy sezon, są wyśmienitym dowodem na to, że ciekawie zaprojektowana puchowa kurtka może być równie szykowna, co wełniany płaszcz. Wygórowane ambicje marki Vivero doskonale odzwierciedlają nazwy, jakie nadano kolekcjom. Tak jak Mount Everest i Mont Blanc górują nad pozostałymi szczytami w Alpach i Himalajach, tak i one nie maja sobie równych.

Mont Blanc

Niezwykle kobieca, elegancka kolekcja bazująca głównie na zgaszonych, delikatnych barwach. Można w niej jednak natrafić także na propozycje w nieco odważniejszych kolorach. Dzięki dopracowanemu wykończeniu i przemyślanym detalom, takim jak futrzane aplikacje, pikowania i hafty – kurtki zachowały klasyczny, ultra kobiecy charakter, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Cieszą więc zarówno oko i odpowiednio zabezpieczone przed zimnem ciało.

kolekcje_mont_blanc_i_mount_everest_marki_vivero_w_balladinePłaszcz Puchowy z odpinanym futrem >> Płaszcz z odpinanym kapturem >> Płaszcz w kolorze ciemnej zieleni >>

Mount Everest

Kolekcja Mount Everest zawiera w sobie okrycia wierzchnie dla wyjątkowo wymagających kobiet. Jej luksusowy charakter ma podkreślać delikatna paleta barw, na którą składają się głównie różne odcienie brązów i beżu. Stanowią one doskonałe tło dla miękkich futer, które dodają kurtkom ponadczasowego szyku. Tym sposobem uda się Wam zachować klasę nawet podczas 20 stopniowych mrozów.

kolekcje_mont_blanc_i_mount_everest_marki_vivero_w_balladine_2Biały płaszcz z dużym kapturem >> Płaszcz z kapturem i odpinanym futrem >>

Zostaw komentarz