Ubierz się jak Joanna Przetakiewicz

przez Balladine

Przede wszystkim prostota

W jednym z wywiadów Joanna Przetakiewicz przyznała, że przyświeca jej słynna fraza Leonarda da Vinci „prostota jest szczytem wyrafinowania”. Wierność wobec tej sentencji widoczna jest w jej zestawach. Zazwyczaj składają się one z prostych jednobarwnych elementów. Bardziej niż z deseniem projektantka woli eksperymentować z formą. Ma też swoją ulubiona paletę kolorystyczną. Najczęściej nosi biele, beże, szarości, niekiedy w zestawach pojawia się także pastelowa żółcień.

ubierz_sie_jak_Joanna_Przetakiewicz
Co wypada dojrzałej projektantce

Joanna nie waha się przemycać do swojego stylu młodzieżowych elementów. Nosi ramoneski i jeansy. Nigdy nie dominują one jednak nad całością zestawu, dzięki czemu jej styl jest adekwatny do jej wieku. Projektantka uległa też modzie na metaliczne elementy. W ubiegłym sezonie wielokrotnie prezentowała zestawy, gdzie główny element lub dodatek mienił się złotym blaskiem. Nikt nie ma jej tego za złe. Przecież na samym początku wspomnieliśmy, że projektant musi wiedzieć o tym, co dzieje się w modzie. Joannie należą się więc brawa za konsekwentne trzymanie się swoich zasad i umiejętność zaskakiwania świeżymi stylizacjami. Spróbuj przekonać się do stylu projektantki i sama skomponuj stylizacje, które najbardziej będą odpowiadały Twoim gustom.

ubierz_sie_jak_Joanna_Przetakiewicz-_2Sukienka Metafora >> Bluzka Patrizia Aryton >> Spodnie Patrizia Aryton >> Kombinezon SU >>

Zdjęcie główne:
Joanna Przetakiewicz dla magazynu GALA
Stylista: Magda Jagnicka
Make-up: Wilson/ Warsaw Creatives
Włosy: Michał Bielecki/ Warsaw Creatives
Produkcja: Marianna Sosonowska, Magda Dzienisiewicz
Asystent fotografa: Bogdan Jabłoński, Bernard Hołdys
Postprodukcja: Beata Biernacka/Plupart

Zostaw komentarz