Kombinezony z dzianiny

przez Balladine

Jak kombinezon z dzianiny stał się modny?

Mężczyźni zaczęli nosić kombinezony już w pierwszej połowie XX w. Głównie służył on wtedy jako strój robotniczy lub ubranie służbowe. W latach 30. i 50. kombinezon z krótkimi spodniami stał się obowiązkowym elementem plażowych damskich stylizacji. Po wojnie modę na noszenie kombinezonów z dzianiny na co dzień rozpropagowała Coco Chanel. W latach 60., 70. i 80. strój ten krojem i deseniem dostosowywał się do obowiązujących trendów. Nosiły go gwiazdy muzyki, filmu i modelki.

Kombinezony_z_dzianiny_2

Bądź modna

Kombinezony z dzianiny to doskonała alternatywa dla sukienek. Są wygodne i nie krępują ruchów, a do tego mogą wyglądać naprawdę seksownie. W tym roku nosimy je w różnych odsłonach. Przede wszystkim moda nie dyktuje jednego obowiązującego fasonu. Na topie są zarówno obcisłe wieczorowe kombinezony z dzianiny, jak i te z rozszerzanymi spodniami, a obok zwiewnych kombinezonów z krótkimi spodniami znajdziemy modele jeansowe – wygodne, doskonałe do casualowych stylizacji.

Kombinezony_z_dzianiny01. Kombinezon SheMore >> 02. Kombinezon Topsi >> 03. Kombinezon Modesta >> 04. Kombinezon Bialcon >> 05. Kombinezon La Cocco >>

Kombinezony w Balladine

Kombinezony z dzianiny pokochali także polscy projektanci. Znajdziesz je w Balladine. Jeśli szukasz eleganckiego kombinezonu, sprawdź ofertę SheMore i La Cocco. Natomiast jeśli potrzebujesz wygodnego stroju na co dzień, przejrzyj propozycje od Modesty i Topsi.

Zostaw komentarz