Korale Karola – odkryj piękno naturalnej biżuterii

przez Balladine

Korale piękne z natury

Onyks, jadeit, kwarc turmalinowy – kobiety kochają naturalne kamienie. Wiedzą o tym także projektanci Korali Karola, którzy swoje produkty przygotowują z naturalnych surowców. W ofercie marki znajdziesz naszyjniki, bransoletki i kolczyki składające się z koralikowych kompozycji. Dodatkową ozdobą biżuterii są kryształki i zawieszki w różnych kształtach, które nadają jej wyjątkowego charakteru.

Korale_Karola_odkryj_piekno_naturalnej_bizuterii

01. Bransoletka Korale Karola >> 02. Bransoletka Korale Karola >> 03. Bransoletka Korale Karola >> 04. Bransoletka Korale Karola >>

Biżuteria wysokiej jakości

Cechą wyróżniającą Korale Karola jest wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Biżuteria w całości wykonywana jest ręcznie z ogromną dbałością o detale. Jej elementy tworzą szlachetne i półszlachetne naturalne kamienie. Dodatki, takie jak zapięcia i zawieszki, są pozłacane lub wykonane ze srebra. Niektóre modele zdobione są także kryształami Swarovskiego.

Korale_Karola_odkryj_piekno_naturalnej_bizuterii_2

01. Bransoletka Korale Karola >> 02. Naszyjnik Korale Karola >>

Ozdoby na Twoją kieszeń

Zalety biżuterii Korale Karola to nie tylko jej oryginalność i świetne wykonanie. Uwagę warto zwrócić także na stosunkowo niską cenę. Bransoletki i kolczyki kosztują zwykle od 40 do 100 zł. Naszyjniki to już nieco większy wydatek, który nie powinien wynieść jednak więcej niż 160 zł. To małe przyjemności, na które z pewnością każda z nas może sobie od czasu do czasu pozwolić.
Korali Karola szukaj w salonach i internetowym sklepie Balladine!

1 komentarz

Grzesiek 29 maja 2016 - 00:55

“Onyks, jadeit, kwarc turmalinowy – kobiety kochają naturalne kamienie.” z moich “obserwacji” wynika że nie tylko kobiety, niektórzy faceci też mają bzika na punkcie kamyków :) pzdr.

Reply

Zostaw komentarz