Torby typu shopper

przez Balladine

Torby_typu_shopper_201. Torba Goshico >> 02. Torba Goshico >> 03. Torba Goshico >>

Torba z potencjałem

Torby typu shopper są na topie już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby ten stan miał ulec zmianie. O tym, jak bardzo wpisały się w obowiązujące kanony, może świadczyć to, że w swoich kolekcjach umieścili je nawet projektanci Diora i Prady. Te pojemne torebki zostały zaprojektowane na wzór materiałowej siatki na zakupy.
Największą zaletą torby typu shopper jest jej pojemność. Zwykle są to duże torby w kształcie prostokąta lub prostokąta z szerokimi, łatwymi do założenia na ramię uchwytami.

Torby_typu_shopper01. Torba Goshico >> 02. Torba Goshico >> 03. Torba Goshico >>

Stylizacje z czerwonego dywanu

Gwiazdy również kochają piękne i poręczne torby typu shopper. Możemy zobaczyć je głównie w casualowych stylizacjach, jednak zdarza się, że stanowią one także uzupełnienie wieczorowego looku przygotowanego specjalnie na galę lub bankiet.
W swoich stylizacjach torbę typu shopper często wykorzystuje Kasia Tusk, która lubi zestawiać ją z T-shirtem, żakietem i obcisłymi spodniami lub spodnicą.

Torby_typu_shopper_3źródło zdjęć: Blog Kasi Tusk: makelifeeasier.pl

Torby typu shopper

Bogatą ofertę toreb typu shopper znajdziesz w salonach firmowych i wirtualnym sklepie Balladine. Koniecznie sprawdź te z kolekcji Goshico – marki, która lubi zaskakiwać. W jej ofercie znajdziesz piękne poręczne torby w żywych kolorach, wykończone niepowtarzalnymi grafikami.

Zostaw komentarz