Koronkowe sukienki na sylwestra

przez Balladine

Zarówno zagraniczne, jak i polskie marki na sezon jesień/zima 2017-18 zaproponowały wiele koronkowych sukienek. Które z nich będą odpowiednie na sylwestra 2017? Przyjrzeliśmy się propozycjom topowych domów mody oraz polskich marek.

Koronkowe kreacje mistrzów

Topowi designerzy wskazują na koronkowe sukienki w dwóch wyrafinowanych kolorach niebieskim oraz czarnym. Dom mody Ralph& Russo zachwycił widzów pokazu w Paryżu ciemnoniebieską, miejscami wpadającą w granat i fiolet suknią couture. Tak efektowna, długa kreacja to wymarzony wybór na bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia. Bardziej kobaltowy odcień przekonał Eliego Saaba. Jego krótka koronkowa sukienka z długimi rękawami to świetna propozycja na mniej wystawnego sylwestra, podobnie jak sukienki z czarnej koronki z kolekcji marek: Zimmermann, Philosophy di Lorenzo Serafini oraz Marchesa.

2017_12_06_koronkowe_sukienki_na_sylwestra_01Zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Koronkowe sukienki polskich marek

Sukienki topowych designerów kosztują majątek. Propozycje polskich marek są zdecydowanie bardziej przystępne, a przy tym nie mniej osadzone w trendach. Na Balladine.com ażurowe sukienki w modnych ciemnoniebieskich tonach oferowane są m.in. przez marki Ennywear, GaPaFashion oraz Poza. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na tę ostatnią. Sukienka Pozy wyróżnia się oryginalnym podejściem do koronki, której rolę gra tiul wyszywany welurowymi aplikacjami. Jest to tym bardziej interesujące, że welury i aksamity są teraz na topie (o tym trendzie pisaliśmy już << TUTAJ >>).

2017_12_06_koronkowe_sukienki_na_sylwestra_02Granatowa, koronkowa sukienka Ennywear >> Sukienka z granatowej koronki Gapa Fashion >> Tiulowa sukienka z welurowymi aplikacjami Poza >>

Na czarne koronki w sylwestrowym wydaniu postawiły marki Margo Collection, Paola Collection oraz Studio Mody Francoise.Dobrą wiadomością dla Pań, dla których czerń wydaje się zbyt smutna, jest to, że nie trzeba od razu decydować się na totalblack. Można sięgnąć po czerń łączoną z innymi kolorami sezonu, np. jasnym różem (odcień BalletSlipper) lub szarością (Neutral Greyz palety Pantone’a na sezon jesień/zima 2017-18).

2017_12_06_koronkowe_sukienki_na_sylwestra_03Czarna, koronkowa sukienka Margo Collection >> Szaro-czarna koronkowa sukienka Studio Mody Francoise >> Różowo-czarna koronkowa sukienka Paola Collection >>

Koronkowe sukienki polskich marek zaprezentowane w tym artykule, ale też wiele więcej modeli, można obejrzeć na Balladine.com. Wystarczy kliknąć << TUTAJ >>.

Zostaw komentarz