Kuszące bluzki z dekoltem

przez Balladine

Dekolt, który powiększy biust

Natura nie wszystkie z nas obdarzyła obfitym biustem. Oczywiście małe piersi też są piękne, jednak czasami chcemy je nieco optycznie powiększyć. Dobrym sposobem na to może być dobranie odpowiedniej bluzki z dekoltem ozdobionym falbanami lub marszczeniami.
Modne bluzki z dekoltem powiększającym piersi znajdziesz w ofertach marek Redi Fashion i Vito Vergelis.

Kuszace_bluzki_z_dekoltem_201. Bluzka De Facto >> 02. Bluzka Bialcon >> 03. Bluzka Vito Vergelis >> 04. Bluzka Redi Fashion

Zmniejsz optycznie ramiona

Zbyt masywne ramiona to problem, który łatwo uwydatnić złym fasonem. Jeśli chcesz je nieco odciążyć wybierz dekolt w kształcie litery „V”. Natomiast jeśli masz ochotę dodatkowo wyeksponować piersi, wybierz dekolt swoim kształtem przypominający serce. Bluzek dla kobiet o szerokich ramionach szukaj wśród propozycji Tova i Sobora.

Kuszace_bluzki_z_dekoltem01. Bluzka Bialcon >> 02. Bluzka Tova >> 03. Bluzka Sobora >> 04. Bluzka Tova >>

Coś dla kobiet o pełnych kształtach

Wydaje się, że znalezienie bluzki z dekoltem dla pań o obfitych piersiach powinno być łatwe. Jednak w rzeczywistości nie jest to takie proste. Dekolt musi dobrze przylegać do biustu i nie może odsłaniać go zbyt mocno w trakcie ruchu. Dobrym pomysłem dla kobiet z dużym biustem będą bluzki z dekoltem kopertowym lub te na szerokich ramiączkach. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Bialcon.

Zostaw komentarz