Sukienki dla starszych Pań

przez Balladine

Wybierz odpowiedni fason

Sukienki dla starszych pań to nie tylko lejące się kreacje do kostek w burym kolorze. To przede wszystkim sukienki odejmujące lat i eksponujące figurę. Najlepiej będą wyglądały kreacje o długości midi lub do kolan z podkreśloną talią. Nie rezygnuj także z dekoltów. W wieku dojrzałym dobrze jest wybierać te w serek lub na kształt łódki. Dobrze będą wyglądały także sukienki dla starszych pań z dekoltem koszulowym.

Sukienki_dla_starszych_pan01. Sukienka Bialcon >> 02. Sukienka Metafora >> 03. Sukienka Far Far Fashion >> 04. Sukienka De Facto >> 05. Sukienka Bialcon >>

Wybieraj nasycone barwy

Przede wszystkim zadbaj o to, abyś w kreacji czuła się dobrze. Bez obaw możesz postawić na ciemne granaty i nasycone czerwienie, które wyglądają dobrze bez względu na wiek. Dobrym pomysłem będzie również wybranie czerni i bieli. Unikaj natomiast zbyt delikatnych beży i pasteli, których będziesz wyglądała blado. Szukając sukienki dla starszej pani, nie bój się przymierzać różnych wzorów. Geometryczne i artystyczne motywy prezentują się modnie i szykownie.
Sukienki dla starszych pań znajdziesz między innymi w kolekcjach polskich projektantów, takich jak: Con Duo, Far Far Fashion czy Metafora.

Sukienki_dla_starszych_pan_201. Sukienka Tova >> 02. Sukienka Con Duo >> 03. Sukienka Vito Vergelis >> 04. Sukienka Potis & Verso >> 05. Sukienka Aryton >>

Dodatki do sukienki dla starszej pani

Kompletując szykowną stylizację, postaw na wyraźne dodatki. Podkreśl swój indywidualny styl piękną torebką albo nietuzinkową bransoletą. Możesz także włożyć przyciągający wzrok naszyjnik.

Zostaw komentarz