Łączenie wzorów i kolorów

przez Balladine

Jak dobierać kolory?

W tym sezonie najmodniejsze kolory to biel, czerń, cytrynowa żółć, odcienie granatu, fuksja, błękit, pudrowy róż, mięta i odcienie pasteli. Jak je łączyć? Najbezpieczniejsza z wymienionych barw jest biel, która sprawdzi się w zestawieniu z każdym z modnych odcieni. Projektanci szczególnie polecają nosić ją w stylizacjach black & white. Dowolnie możesz łączyć ze sobą wszystkie pastelowe barwy bez obawy o to, że przesadzisz. Latem modny jest cukierkowy total look!
Nie oznacza to jednak, że musisz trzymać się sztampy. Modne są także zaskakujące zestawienia kolorystyczne – bez mrugnięcia okiem możesz połączyć granat z żółcią lub róż z czerwienią. W tym sezonie, bez względu na to, w jak bardzo szalony sposób zestawisz kolory, nie musisz obawiać się zaliczenia wpadki.

laczenie_wzorow_i_kolorow01. Bluzka EMOI >> 02. Spodnie Rabarbar >> 03. Spodnie Patrizia Aryton >> 04. Kardigan Metafora >> 06. Spodnie Click >> 07. Spodnie Click >>

Jak zestawiać ze sobą wzory?

Intrygujące zestawienia wzorów to jeden z dominujących trendów tego sezonu. Wzory możesz łączyć, komponując ze sobą różne elementy stroju np. spódnicę w kwiaty i bluzkę w kropki.
Bardzo modne są także ubrania, które zdobi więcej niż jeden deseń – np. sukienka w marynarskie paski połączona z artystycznym motywem. Jeśli obawiasz się takich odważnych połączeń, koniecznie zobacz ubrania z oferty Muso. Ich subtelny nietuzinkowy deseń z pewnością Cię zaskoczy!

Zostaw komentarz