Miękko, ciepło i przytulnie

przez Balladine

Przedstawiliśmy Wam już propozycje ciepłych, puchowych kurtek oraz płaszczy na zimę. Teraz przyszedł czas na dodatki. Do zestawu zimowych ubrań warto dodać także odpowiednie akcesoria w postaci czapek, szalików i rękawiczek.

Wśród naszych propozycji znalazły się nakrycia głowy zakrywające uszy, kolorowe szaliki i ciepłe rękawiczki. Tym z Was, które wolą klasykę, prezentujemy proste i eleganckie akcesoria.

Z mody wciąż nie wyszły kominy, które mogą nam posłużyć zarówno jako czapka z szalikiem, jak i sam szalik. Nie zabraknie również jednokolorowych czapek i rękawiczek, a to na pewno spodoba się wszystkim tradycjonalistkom. Wśród rękawiczek także znajdziemy mnóstwo wzorów. Dominują kolorowe rękawiczki z jednym palcem, ale też eleganckie i skórzane z wszelkimi ozdobami. 

Miekko ciepło

Czapki

Bardzo modne będą czapki wykonane z grubej włóczki. Doskonale ogrzewają głowę nawet w bardzo chłodne dni. Znajdziemy także dużo modeli czapek z pomponami, zwykłych klasycznych, a także takich, które można nosić lekko przekrzywione na bok lub ściągnięte do tyłu.

Szaliki

Proponujemy szaliki i kominy w naturalnych kolorach, a także w najmodniejsze w tym sezonie jesienno-zimowym desenie. Krata, azteckie wzory i pepitka to desenie, które cały czas są na topie. Modne są stale tradycyjne wełniane szaliki, które ogrzeją nas w najchłodniejsze dni. Ważne żeby były obszerne i wykonane z przyjemnego w dotyku materiału.

Jeśli macie płaszcz lub kurtkę w jasnym, stonowanym kolorze sugerujemy wygrać szal w odmiennej barwie, aby uzupełnić nasz jednokolorowy total look. Taki szalik może być świetnym kontrastem do stonowanej stylizacji. Pamiętajmy, że to czasem dodatki są najważniejsze i tworzą całość.

Miekko cieplo

Czarny płaszcz 9fashion Woman >> Czapka Lavaii >> Szal Invuu >> Torebki Goshico >>

Rękawiczki

Najmodniejsze są długie, które będą się super prezentowały przy płaszczach z rękawami 3/4. Świetną alternatywa dla długich rękawiczek są krótkie wełniane, pikowane lub skórzane. Mile widziane będą futerkowe wykończenia, które w tym sezonie występują zarówno w kurtkach, płaszczkach i  innych jesienno-zimowych dodatkach.

Miekko_cieplo1
Rękawiczki Lavaii >> Komin Lavaii >> Czapki >>

 

zdjęcia Fashion Week, źródło: shutterstock

Zostaw komentarz