Modna sukienka na wesele 2015

przez Balladine

Wybierz kreację, w której przetańczysz całą noc

Modna sukienka na wesele 2015 to taka w stylu retro. Rozkloszowane kreacje z obcisłą gorsetową górą, trapezowe, kuszące mini i sukienki w kształcie tulipana – każdy z tych krojów świetnie nadaje się na wesele. Myśląc o całonocnym szaleństwie, możesz także zdecydować się na nieco bardziej nawiązującą do nowoczesności sukienkę bandażową. Planując stylizację, pamiętaj, by wziąć pod uwagę wygodę – w kreacji masz przetańczyć wiele godzin, więc nie może się zsuwać i być zbyt obcisła.

Sukienki_03101. Sukienka La Robe >> 02. Sukienka GaPa Fashion >> 03. Sukienka GaPa Fashion >> 04. Sukienka La Robe >> 05. Sukienka Potis & Verso >>

Materiały i kolory

Z jakiego materiału powinna być uszyta modna sukienka na wesele 2015? Najlepiej, aby był to szyfon, jedwab, tiul, tafta lub koronka, które będą pięknie układały się w tańcu. Możesz także zdecydować się na wiskozę lub bawełnę – pod warunkiem, że wybrana przez Ciebie modna sukienka na wesele 2015 będzie utrzymana w eleganckim, wieczorowym stylu.
Wybierając modną sukienkę na wesele 2015, postaw na róże, czerwienie, błękity i miętę. Unikaj beżu, który sprawi, że stylizacja zniknie w tłumie, czerni – zarezerwowanej zwyczajowo na inne okazje – i bieli, która w tym dniu jest kolorem panny młodej.

Sukienki_031b01. Sukienka De Facto >> 02. Sukienka Ankar >> 03. Sukienka Emoi >> 04. Sukienka De Facto >> 05. Sukienka De Facto >>

Modna sukienka na wesele 2015 w Balladine

Wiele modnych sukienek na wesele 2015 znajdziesz w ofercie naszych sklepów. Koniecznie sprawdź najnowsze kolekcje polskich projektantów, takich jak: De Facto, La Robe i GaPa Fashion.

Zostaw komentarz