Dotychczas charakterystyczna pianka wykorzystywana była przy ubraniach dla sportowców, gdyż jej magiczne właściwości chronią przed zimnem. Te czasy mamy już poniekąd za sobą, gdyż pianka zadebiutowała na wielkich światowych wybiegach i stała się hitem sezonu, a ubrania z niej wykonane coraz chętniej znajdują swoje miejsce na naszych ciałach i w szafach.

Magiczne zalety pianki.

Jest ona stosunkowo niedroga, a można z niej stworzyć szałowe i oryginalnie wyglądające rzeczy. Sztywny materiał nadaje nawet najprościej skrojonym rzeczom futurystyczny wygląd, który od razu znalazł poklask zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Pojawiły się niekonwencjonalne stroje wykonane z pianki, które zaproponowało szereg światowej klasy projektantów. Płaszcze, czy sukienki wykonane z tego sztywnego materiału, mają nowoczesny i unikatowy kształt.

A może wiosenny płaszcz z pianki? Sweter? Żakiet?

Dobrym wyborem na wiosnę może okazać się płaszcz z pianki. Idealnie podkreśli figurę oraz ochroni przed wczesnowiosennym zimnem. Ciekawym wizualnie rozwiązaniem są te płaszcze zapinane na zatrzaski lub zapinane paskiem. Nowoczesne kobiety, które stawiają na to, aby wyglądać modnie i stylowo mogą wybrać również płaszcze z baskinką i mocno rozkloszowanym dołem, które dają wrażenie połączenia płaszcza ze sztywną spódnicą.
Grube, zimowe swetry możemy z powodzeniem zamienić na żakiety z pianki. Miły i miękki materiał sprawi, że będziemy czuły się w nich dobrze, a jednocześnie będziemy wyglądały bardzo kobieco i stylowo. To ciekawe modowo rozwiązanie, do którego każda nowoczesna kobieta powinna odważyć się sięgnąć.

Inne_03201. Sukienka SU >> 02. Sukienka Lilu >> 03. Sukienka Lilu >> 04. Żakiet De Facto >> 05. Spódnica De Facto >> 06. Sukienka SU >>

Spódnica – Twój piankowy obowiązek!

Jednak to właśnie spódnice wykonane z tego materiału stanowią absolutny „must have” i są najbardziej atrakcyjne. Sztywny materiał układa się w nich idealnie, tworząc spódnicę o kształcie koła, która otwiera wiele możliwości do eksperymentowania z górną częścią garderoby oraz z dodatkami, a stylizacje, które otrzymujemy w konsekwencji, wyciągają nas z tłumu i nadają oryginalności i szyku.