Ubrania z pianki

przez Balladine

Dotychczas charakterystyczna pianka wykorzystywana była przy ubraniach dla sportowców, gdyż jej magiczne właściwości chronią przed zimnem. Te czasy mamy już poniekąd za sobą, gdyż pianka zadebiutowała na wielkich światowych wybiegach i stała się hitem sezonu, a ubrania z niej wykonane coraz chętniej znajdują swoje miejsce na naszych ciałach i w szafach.

Magiczne zalety pianki.

Jest ona stosunkowo niedroga, a można z niej stworzyć szałowe i oryginalnie wyglądające rzeczy. Sztywny materiał nadaje nawet najprościej skrojonym rzeczom futurystyczny wygląd, który od razu znalazł poklask zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Pojawiły się niekonwencjonalne stroje wykonane z pianki, które zaproponowało szereg światowej klasy projektantów. Płaszcze, czy sukienki wykonane z tego sztywnego materiału, mają nowoczesny i unikatowy kształt.

A może wiosenny płaszcz z pianki? Sweter? Żakiet?

Dobrym wyborem na wiosnę może okazać się płaszcz z pianki. Idealnie podkreśli figurę oraz ochroni przed wczesnowiosennym zimnem. Ciekawym wizualnie rozwiązaniem są te płaszcze zapinane na zatrzaski lub zapinane paskiem. Nowoczesne kobiety, które stawiają na to, aby wyglądać modnie i stylowo mogą wybrać również płaszcze z baskinką i mocno rozkloszowanym dołem, które dają wrażenie połączenia płaszcza ze sztywną spódnicą.
Grube, zimowe swetry możemy z powodzeniem zamienić na żakiety z pianki. Miły i miękki materiał sprawi, że będziemy czuły się w nich dobrze, a jednocześnie będziemy wyglądały bardzo kobieco i stylowo. To ciekawe modowo rozwiązanie, do którego każda nowoczesna kobieta powinna odważyć się sięgnąć.

Inne_03201. Sukienka SU >> 02. Sukienka Lilu >> 03. Sukienka Lilu >> 04. Żakiet De Facto >> 05. Spódnica De Facto >> 06. Sukienka SU >>

Spódnica – Twój piankowy obowiązek!

Jednak to właśnie spódnice wykonane z tego materiału stanowią absolutny „must have” i są najbardziej atrakcyjne. Sztywny materiał układa się w nich idealnie, tworząc spódnicę o kształcie koła, która otwiera wiele możliwości do eksperymentowania z górną częścią garderoby oraz z dodatkami, a stylizacje, które otrzymujemy w konsekwencji, wyciągają nas z tłumu i nadają oryginalności i szyku.

Zostaw komentarz