Modne kardigany 2015

przez Balladine

Oversize jest na topie

Modne kardigany 2015 to te w rozmiarze oversize, czyli takie, które najbardziej lubimy za to, że są wygodne i ciepłe. Co ciekawe, w tym sezonie zestawiamy je z bardzo kobiecymi częściami garderoby – koronkowymi spódnicami i sukienkami. Tak przygotowaną stylizację możesz uzupełnić botkami lub oficerkami – w ten sposób uzyskasz zestawienie idealne do pracy.

Modne_kardigany_2015_2

1. Kardigan Tova >> 2. Sweter Patrizia Aryton >> 3. Narzutka Zwolińska >> 4. Sweter Rabarbar >> 5. Sweter Patrizia Aryton >>

Golf i kamizelka

W tym sezonie w stylizacji z kardiganem to nie sweter jest jej najważniejszym elementem ale dobrane do niego dodatki. Chcąc skomponować nietuzinkowy outfit, zgodny z obowiązującymi trendami, zestaw modny kardigan 2015 z golfem w zdecydowanym kolorze lub narzuć na wierzch swetra kamizelkę.
Modne kardigany 2015, które doskonale sprawdzą się w jesiennych stylizacjach, znajdziesz także w ofercie Balladine. Sprawdź kolekcje Patrizia Aryton, Tova i Rabarbar.

Modne_kardigany_2015MaxMara Jesień/Zima 2015-16

Krój na jesień

W tym sezonie modne kardigany 2015 to nie tylko te zapinane na guziki. Na topie są przede wszystkim swetry z luźno opadającymi połami, z kołnierzem szalowym lub asymetrycznymi bokami – wszystkie o długości do połowy uda. Nosimy je w nasyconych kolorach czerni i czerwieni oraz delikatnym błękicie. Modny kardigan 2015 to także ten w odcieniach szarości, beżu i khaki albo ten ze zwierzęcym lub geometrycznym motywem.

Modne_kardigany_2015_3Giorgio Armani Jesień/Zima 2015-16

źródło zdjęć: vogue.co.uk

Zostaw komentarz