Modne kurtki na wiosnę

przez Balladine

Podróż w lata 70.

Modne kurtki tej wiosny z pewnością nie będą nudne. Wracamy do zwariowanych lat 70., a ulice znów wypełnią się szalonymi stylizacjami. Na topie będą etniczne motywy, frędzle i błyszczące aplikacje. Na modnych kurtkach będą przeplatały się różne wzory, faktury i kolory. W kolejnym sezonie nosić będziemy także kratę Gingham.

Klasyczne ramoneski i nieśmiertelny jeans

Skórzane ramoneski od kilku lat nie wychodzą z mody. Także i w następnym sezonie, komponując wiosenne stylizacje, możesz wykorzystać te rockowe modne kurtki, najlepiej w czarnym kolorze. Na topie będą nadal szalone rozwiązania – bardziej pożądane od klasycznych prostych zamków będą te umiejscowione z boku kurtki lub idące na ukos.
W wiosennych kolekcjach wracają także modne kurtki jeansowe w odcieniach klasycznego niebieskiego denimu. Pożądane będą kurtki z przetarciami, a także te z nadrukowanymi wzorami. Obok klasycznych krojów będziemy nosić krótkie modne kurtki w długości do talii oraz te z niesymetrycznym zapięciem.

Kurtki_00101. Kurtka Bialcon >> 02. Kurtka Semper >> 03. Kurtka Ankar >> 04. Kurtka De Facto >> 05. Kurtka Moda SU >>

Wracają pastelowe kolory

Po nasyconych kolorach, które zdominowały zimowe kolekcje, znów na piedestał wracają pastele. Dlatego w sklepach szukajcie modnych kurtek w kolorach: miętowym, pomarańczowym, błękitnym, szarym, beżowym i pudrowego różu. Obok pastelowych barw wiosną warto postawić na klasyczną i uniwersalną czerń, która doskonale sprawdzi się w wielu wiosennych stylizacjach.

Zostaw komentarz