Modne spodnie damskie – jeans i skóra

przez Balladine

Ulubione jeansy

Czy kiedy w XIX wieku Levi Strauss wynalazł jeansy, mógł choćby przypuszczać, że te spodnie zupełnie zmienią oblicze kobiecej mody? Dziś każda z nas ma w szafie przynajmniej kilka par modnych spodni damskich z jeansu: szortów, rurek, boyfriendów.

Spodnie_002

 01. Spodnie 9fashion Woman >> 02. Spodnie Rocks >> 03. Spodnie Rocks >> 04. Spodnie Rocks >>

Spodnie_003

01. Spodnie Rocks >> 02. Koszula Duet Woman >> 03. Żakiet Bialocn >> 04. Bluzka Click >> 05. Bluzka Rabarbar >>
06. Bluzka Bialcon >> 07. Kardigan Bialcon >>

Spodnie ze skóry

Stylowe, obcisłe i bardzo seksowne. Modne spodnie damskie ze skóry nawiązują do mody motocyklowej i rocka. Na wybiegach pojawiały się właściwie „od zawsze”, jednak zdecydowany boom na skórzane modne spodnie damskie nastąpił w sezonie 2011/2012, gdy znalazły się one w kolekcjach takich domów mody, jak Chanel czy Diesel. Od tej pory nie tracą na popularności, są synonimem dobrego stylu, pewności siebie i seksapilu.

Spodnie_001

01. Spodnie Click >> 02. Spodnie Click >> 03. Spodnie Rabarbar >> 04. Spodnie Semper >>

Spodnie_004

01. Spodnie Rabarbar >> 02. Żakiet Bialcon >> 03. Bluzka Click >> 04. Marynarka Click >> o5. Sweter Rabarbar >>
06. Koszula Duet Woman >> 07. Bluzka Rabarbar >>

 Jak nosić spodnie?

Jeansy doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Te modne spodnie damskie możesz nosić na co dzień, komponując casualowe stylizacje z T-shirtami, koszulami w kratę lub swetrami, albo założyć na eleganckie spotkanie biznesowe – wystarczy, że dołożysz do nich szpilki i żakiet.
Modne spodnie damskie ze skóry trzeba nosić ostrożnie – z uwagi na swój silny charakter potrafią zdominować stylizację. Mają jednak także ogromny potencjał, dzięki któremu przy użyciu kilku dodatków możesz przemienić się w kobietę sukcesu albo wampa.

Zostaw komentarz