My Manifesto w Balladine – wyraź siebie!

przez Balladine

Ubrania, które podkreślą Twoją osobowość

Tworząc markę My Manifesto, projektanci inspirowali się tatuażami, które wyrażają osobowość swoich właścicieli. Dlatego wszystkie ubrania z kolekcji tej marki ozdabiają subtelne napisy, które niosą konkretny przekaz dotyczący sposobu na szczęście, poszukiwania miłości czy marzeń.

My_Manifesto

Wybierz swój manifest

Czy kiedyś marzyłaś o tym, aby nosić oryginalne, spersonalizowane przez siebie stroje? My Manifesto w niektórych modelach ze swoich kolekcji udostępnia klientkom możliwość nałożenia na nie grafiki z wybranym napisem, stanowiącym Twój własny manifest. To pomysł genialny w swojej prostocie!

My_Manifesto201. Sukienka My Manifesto >> 02. Spodnie My Manifesto >> 03. Płaszcz My Manifesto >> 04. Kurtka My Manifesto >>

Ubrania, które warto nosić

Kolekcje My Manifesto zachwycają nie tylko designem. Wszystkie ubrania tej marki są stworzone z myślą o wygodzie. Uszyte są z miękkich, przyjaznych dla skóry materiałów, często zdobią je pojemne kieszenie i praktyczne zamki. Jednak komfortowy nie znaczy nieelegancki – stroje z kolekcji My Manifesto doskonale sprawdzają się zarówno w casualowych, jak i biznesowych stylizacjach. Ich wygodny, a przy tym elegancki krój sprawia, że bez obaw możesz założyć je na oficjalne spotkanie w pracy, nawet jeśli wiesz, że czeka Cię zabiegany dzień pełen wrażeń.
Jesteśmy pewni, że My Manifesto to ubrania, które doskonale uzupełnią Twoją garderobę. Szukaj ich także w sklepach Balladine!

Zostaw komentarz