Nie rezygnuj z sukienki mini

przez Balladine

Mini dla puszystych

Krągłe kształty warto eksponować. Dlatego puszyste kobiety nie powinny bać się nosić sukienek mini, zwłaszcza w kroju dostosowanym do swojej figury.
Najlepsze dla kobiet o krągłych kształtach są sukienki mini o rozkloszowanych spódnicach i dopasowanej górze, które optycznie wyszczuplają tułów, kryją brzuszek oraz uda i wydłużają nogi. Dobrze sprawdzą się także sukienki oversize, które pasują do każdej figury.
Sukienki mini dla kobiet puszystych znajdziecie m.in. w kolekcjach: BIALCON i MODA SU.

Sukienki_00101. Sukienka De Facto >> 02. Sukienka Ankar >> 03. Sukienka De Facto >> 04. Sukienka Bialcon >> 05. Sukienka De Facto >>

Sukienka mini po trzydziestce?

Wiele kobiecych obaw związanych jest z wiekiem. Wydaje nam się, że pewne ubrania dozwolone są tylko do trzydziestki. I choć nadal wyglądamy i czujemy się młodo, wiele sukienek na zawsze trafia do szafy. A szkoda…
Warto pamiętać o tym, że kolekcje sukienek mini kierowane do kobiet w średnim wieku znacznie różnią się od tych dla nastolatek. Są to ubrania podkreślające figurę, stylowe i klasyczne, które wpisują się w biznesowy look. Jeśli nadal masz wątpliwości, bierz przykład z gwiazd. Mini po trzydziestce na czerwonym dywanie nosiły: Małgorzata Foremniak, Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska.

Stylowe sukienki mini dla dojrzałych kobiet znajdziecie m.in. w kolekcjach: CLICK, RABARBAR, DE FACTO i TOPSI.

Zostaw komentarz