Nowa książka Ilony Adamskiej

przez Balladine

Kilka dni temu na sklepowe półki trafiła książka Ilony Adamskiej – redaktor naczelnej takich wydawnictw jak Imperium Kobiet i Law Business Quality – pod tytułem “Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć” sukces”. Znajdziemy w niej odpowiedzi na pytania: czy szczęście i sukces zawsze idą w parze? Od czego zależy szczęście, oraz czym jest sukces?
Publikacja to zbiór wypowiedzi osób, które nie czekały na łut szczęścia i same sięgnęły i po sukces, i po szczęście. Bo przecież nasze życie jest w naszych rękach! Wystarczy zastosować się do kilku prostych rad. Jakich? Każdy ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną receptę na swoje szczęście i sukces. Może któraś z nich zainspiruje też Was?

Styl_001a

O autorce:
Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

Zostaw komentarz