Ochnik – moda z efektem wow

przez Balladine

Ochnik to renomowana polska marka. Każda jej kolekcja jest wysmakowana i skierowana do Klientek o wysokim statusie społecznym. Świadczą o tym nie tylko ceny, ale też wysokogatunkowe materiały, z których szyte są ubrania marki Ochnik. Wśród nich często znajdują się luksusowe futra z jenotów, królików czy norek. W naszym artykule przyjrzymy się propozycjom z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji.

Do pracy i nie tylko

Nowa kolekcja Ochnika ma w sobie to coś. Jest stonowana pod względem kolorów i fasonów, ale robi wrażenie. Wystarczy spojrzeć choćby na propozycje biznesowe – żakiet i spodnie w kant oraz bluzkę z szarfą przy dekolcie. Wszystkie wymienione rzeczy są szare, a mimo to wyglądają efektownie. Są doskonałym przykładem na głoszoną od lat tezę, że szary to nowy czarny. Efektem wow może się też poszczycić zmysłowo lśniący komplet złożony z bluzki i ołówkowej spódnicy. Idealny nawet na eleganckie przyjęcia. Połączenie czerni i kolorowego, ale spokojnego wzoru roślinnego, robi wrażenie porównywalne z martwymi naturami słynnych flamandzkich malarzy lub tajemniczym ogrodem (o tym trendzie pisaliśmy już << TUTAJ >>).

2017_09_25_ochnik_moda_z_efektem_wow_01Szary żakiet Ochnik >> Szare spodnie Ochnik >> Bluzka w kwiaty Ochnik >> Spódnica w kwiaty Ochnik >> Szara bluzka z szarfą Ochnik >>

Ciepłe okrycia

Najdroższymi propozycjami w ofercie marki Ochnik są z reguły okrycia wierzchnie. Puchowe kurtki z kołnierzami obszytymi naturalnym futrem z jenota czy futrzana kamizelka z królików i jenotów. Niewątpliwie zapewniają pełen komfort cieplny i sprawdzą się w największe mrozy. Jednak nie tylko to składa się na ich popularność. Klientki firmy Ochnik zwracają uwagę również na design – nowoczesny i elegancki. Kurtki Ochnika reprezentują znakomity poziom estetyczny. Nie bez znaczenia jest też naturalność i atrakcyjność materiałów oraz prestiż, który niesie ze sobą ta renomowana polska marka.

2017_09_25_ochnik_moda_z_efektem_wow_02Zielony puchowy płaszcz Ochnik >> Niebieski puchowy płaszcz Ochnik >> Kamizelka Ochnik >>

Wszystkie ubrania i okrycia wierzchnie marki Ochnik przedstawione w tym artykule można znaleźć w ofercie sklepu Balladine.com, pod adresem: https://www.balladine.com/ochnik-153-b.

Zostaw komentarz