Ochnik – tradycja od pokoleń

przez Balladine

Marka tworzy swoje kolekcje z myślą o osobach, które cenią jakość i styl. Jej ambasadorką od 2014 roku jest Małgorzata Kożuchowska. Po produkty firmy Ochnik sięgają także Magdalena Boczarska, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Herman czy Magda Steczkowska. Co decyduje o takiej popularności firmy? Mocnym argumentem jest jakość produktów. Ochnik już w 1992 roku rozpoczął współpracę z włoskimi producentami skór – dzięki temu jego produkty nie odbiegają jakością od skórzanych wyrobów największych domów mody z Italii.

Kurtki skórzane

Pierwsza kurtka skórzana Ochników została uszyta w 1988 roku, jeszcze przed oficjalnym założeniem firmy. Do dziś kurtki z naturalnej skóry są jej wizytówką. Prawdziwym hitem na rynku mody okazały się kurtki z licowej skóry owczej. Modele damskie w typie ramoneski pięknie układają się na ciele, podkreślając przy tym kobiece kształty.

Ochnik_tradycja_od_pokolen

Kolory sezonu

Na wyprzedaży w Balladine prezentujemy propozycje z tegorocznej letniej kolekcji Ochnika. Królują w niej czernie, szarości i błękity. Kontrapunktem dla tej stonowanej gamy jest mocny musztardowy odcień żółtego. Produkty marki kojarzą się przede wszystkim ze skórą, ale w jej ofercie są także sukienki i bluzki z wysokogatunkowych mieszanek bawełny lub wiskozy i włókien syntetycznych.

Ochnik_tradycja_od_pokolen_2

Więcej niż ubrania

Marka Ochnik to także bogactwo dodatków, które jak wiadomo są dopełnieniem każdej stylizacji. Do eleganckiej torby można dobrać skórzany brelok oraz pasujący portfel. Pierwsze kolekcje portfeli pojawiły się w Ochniku w 2003 roku. Ich jakości można zaufać – będą solidnymi strażnikami domowych finansów. Osoby często podróżujące też będą zadowolone – na Balladine prezentujemy solidne walizki i zgrabne torby podróżne.

Ochnik_tradycja_od_pokolen_3

Na wyprzedaży w Balladine mamy ponad 40 produktów tej kultowej polskiej marki. Zajrzyjcie tutaj, mamy rabaty do -50% >>

Zostaw komentarz